Polem po len to autorskie studio projektowe i pracownia krawiecka, gdzie tworzymy i realizujemy swoje projekty. Założycielki marki twierdzą ,,Wiele lat  wspaniałego doświadczenia w pracy projektowej na przeróżnych płaszczyznach skierowało nas do dalszych poszukiwań i wszystko to, co nas ekscytuje odnalazłyśmy w lnie – roślinnej, żywej tkaninie, której struktura i plastyczność daje ogromne możliwości kształtowania formy, zachowując przy tym niebanalną prostotę i nietuzinkowy klimat”. 

Polem po len to polska marka, która została nominowana w drugiej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2019. Została stworzona przez dwie siostry: Kasię – architekt z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i Martę -graficzkę, perfekcjonistkę, zakochaną w sztuce i naturze. Polem to dwa domy, dwa życia, jeden kierunek…LEN.

,,W naszej pracy szukamy wyjątkowych rozwiązań funkcjonalnych, minimalistycznych, surowych w formie, ale przemyślanych i perfekcyjnie wykonanych.  Produkty, które tworzymy oparte są na naszym doświadczeniu i ciągłych poszukiwaniach. Natura ma ogromny wpływ na nasze życie – to nasz spokój, nasza siła, a  emocje z tym związane chcemy przekazać w naszej twórczej pracy”.

Do naszego jury trafi niebawem zestaw: lniane bluzka Oliv i spodenki.

Lniany top z krótkim rękawem. Wykończony techniką stone-washed doda nam Shabby Chic styl i delikatny dotyk przetartego koloru. Przewiewny, miękki i lekki dzięki lnianej tkaninie. Wybierz zmiękczany i prany len, idealny do spania i swobodnego domowego relaksu, ponieważ zastosowana lniana tkanina w naszych produktach zmniejsza zmęczenie i zdecydowanie poprawia nastrój. Zatrzymaj ciepło Twojego ciała w chłodne wieczory i długie zimowe noce, otul się lnem, otul się ciepłem. Dobierz do naszych krótkich spodenek i długich szerokich spodni. Zarzuć lnianą koszulę Maxi, dodaj sobie nonszalancki styl i wyjątkowy komfort.

Marka Polem po len w Influencer's Top 2019

Marka Polem po len w Influencer’s Top 2019

Dekolt w łódkę, z tyłu delikatne, ozdobne zakładki. Autentyczny hand-made.

Lniane luźne spodnenki. Podwójny stone-washed doda Tobie Shabby Chic styl i miły dotyk przetartego koloru. Naturalny materiał gwarantuje lekkość i świeżość co wpisuje się do każdego stylu. Prosty krój idealny na każdą figurę. Elastyczny, szeroki pas w talii gwarantuje wygodę. Kieszenie po bokach. Wybierz miękki, przewiewny len idealny do spania i swobodnego domowego relaksu. Ubierz na dwór, poczuj luz, wygodę i sezonowy look. Dobierz do lnianych topów, bluzek i koszuli. Autentyczny hand-made.

artykuł powstał we współpracy z marką Polem po len