The Green WoodpeckerTrill proponuje pełnowartościowe dania, które cieszą się już od ponad roku popularnością nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Zyskują swoich wiernych fanów wśród osób świadomych zdrowego odżywiana, w tym wegetarianów i zwolenników produktów naturalnie bezglutenowych.

Risotto z leśnymi suszonymi borowikami to idealne danie dla osób ceniących swój czas i zdrowie. Znakomite połączenie wyselekcjonowanych grzybów oraz ryżu zachwyciło nasze podniebienia. Świadomy – oparty o normy recyklingowe sposób pakowania też jest dla nas bardzo ważny. Tym bardziej oddajemy w ręce naszych jurorów grzybowe Risotto od Dzięcioła – produkt nominowany w plebiscycie Influencer’s TOP 2019.

W produkcie nie znajdziesz gotowych mieszanek grzybowych. Producent – firma Jantex to dostawca grzybów, który działa na rynku już od ponad 20 lat. Dzięki jego doświadczeniu możemy pochwalić się najstaranniej wyselekcjonowanymi borowikami szlachetnymi.
Ryż Arborio użyty w produkcji to jedna z lepszych odmian dla Risotto, importowana prosto z Włoch. Dzięki dużej gramaturze (220g) jedno opakowanie wystarczy nawet dla 2,3 osób.

Risotto z leśnymi suszonymi borowikami sprawdzi się zarówno jako samodzielny pełnowartościowy posiłek oraz jako element dania głównego, składnik sałatek, zup, farszów lub dań jednogarnkowych.

TO NIE JEST DANIE TYPU INSTANT!

Przed Tobą jedynie trzy proste kroki i nie więcej niż 25 minut na przygotowanie pełnowartościowego posiłku. Atutem produktu jest jego naturalny skład (zero wzmacniaczy smaku i konserwantów). Oferowane Risotto wyróżnia się również wysoką i rzadko spotykaną wśród innych produktów, zawartością grzybów, bo aż 6,4%.

To co ważne – dania od Dzięcioła w pełni recyklingowanych workach!

„Dania z dzięciołem”od początku poszukiwały wyjątkowych opakowań: woreczka z imponującym designem i konstrukcją zapewniającą widoczną zawartość. Ważne dla dań były również bariery ochronne niezbędne do zabezpieczenia delikatnego aromatu ekskluzywnych grzybów. Materiał nadający się do całkowitego recyklingu był oczywistym wyborem, idealnie pasującym do zdrowego profilu produktów. Dlatego worki zostały wyprodukowane z nieorientowanej folii polipropylenowej typu „cast” (CPP),nienaruszającej równowagi ekologicznej.

Dowiedz się więcej
https://www.facebook.com/TheGreenWoodpeckerTrill/

https://www.instagram.com/thegreenwoodpeckertrill/

artykuł powstał we współpracy z The Green WoodpeckerTrill