Polska marka odzieżowa Misty Hill działa od niedawna, a już zdążyła skraść serca kobietom w każdym rozmiarze swoją bestsellerową, kwiecistą sukienką Balsea. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2019.

Misją Misty Hill jest tworzenie kolekcji ubrań dla kobiet z myślą o nich. Niezależnie od swojej figury czy rozmiaru mają się czuć swobodnie, ale jednocześnie elegancko i przede wszystkim kobieco.

Misty Hill

Misty Hill

– Jesteśmy po to, aby pomóc kobietom, przede wszystkim o większych rozmiarach, w ich ekspresji wyrażania siebie, a prostota i klasyka w połączeniu z lekkim szaleństwem modowym to cel naszego istnienia – mówią o swojej marce Iza i Ada, czyli matka z córką, założycielki Misty Hill

Jak to osiągają ? Przede wszystkim poprzez wybór wysokogatunkowych tkanin do swoich kolekcji, pracując z firmami z Hiszpanii, Włoch, Turcji i Grecji. Ważne są przemyślane projekty, a wszystkie ubrania są tworzone i produkowane w Polsce.

Wspomniana flagowa sukienka Balsea o kwiecistym wzorze powstała dość spontanicznie.

– Jak tylko znalazłyśmy ten materiał, od razu się w nim zakochałyśmy. Tak bardzo chciałyśmy stworzyć taki krój, który będzie pięknie pasował na każdą sylwetkę, zwłaszcza o tym większym rozmiarze. I udało się. A kwiecisty wzór jest printem na wyłączność marki.

W dzisiejszych czasach klientki są coraz bardziej świadome zagrożeń dla środowiska, dlatego Misty Hill idzie z duchem czasu. Daje dobry przykład tworząc krótkie, oszczędne kolekcje i przekonuje, że ubrania nie muszą być tylko na jeden sezon, ale mogą służyć na lata.

Dobrze wiemy, że czasem nasze krągłości lub ich brak, potrafią obniżyć poczucie naszej wartości, a eleganckie ubrania nie są nam pisane. Misty Hill pragnie wydobyć z kobiet ich własne piękno. Każda z nas jest inna, czyli wyjątkowa.

Misty Hill wyznaje zasadę, że w detalach tkwi piękno. Projektując ubrania zwracają uwagę na każdy szczegół. Paski do sukienek, które można wiązać z przodu lub z tyłu – podkreślają kobiecości i dodają elegancji. By zachować subtelność sukienek, stosują powlekane guziczki i tam gdzie jest to możliwe, produkt wykańczają delikatną lamówką. Efektem jest to, że każdy model jest dopracowany do ostatniej nitki.

Ważna w ubraniach jest również ich funkcjonalność. Kluczowe dla marki jest to, by projektowane ubrania sprawdziły się na różne okazje. Sklep internetowy: www.mistyhill.pl

Bądź na bieżąco z marką Misty Hill:

Instagram: https://www.instagram.com/mistyhillstore

Facebook: https://www.facebook.com/mistyhillstore/