PIN-UPS by Magda Żabicka to marka odzieżowa stworzona w 2014 roku przez szczecińską projektantkę Magdalenę Żabicką-Gągało. To ubrania z pazurem, które wykraczają poza schemat sezonowych kolekcji. Charakterystyczną cechą projektów jest spektakularny minimalizm, proste formy, bogate faktury oraz wyrafinowane kroje. To wybór kobiet dynamicznych, lubiących wyróżnić się z szarego tłumu. To wolność – stylizacji i wyrażania siebie. Znakiem rozpoznawczym marki są najwyższej jakości, naturalne materiały zdobione technologią druku cyfrowego (tzw. printy), dzięki którym projektantka konsekwentnie realizuje swoje wizje. 

Witamy w plebiscycie Influencer’s TOP2019 nietuzinkowy, ujmujący swym charakterem sweter SALOMON dostępny już w pracowni PIN-UPS. Sweterek wykonany jest z dzianiny swetrowej. Materiał jest bardzo przyjemny w noszeniu. Można go nosić na dwa sposoby dekoltem z przodu lub z tyłu. Sweterek jest wiązany w talii. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

 

 

W pracowni PIN-UPS by Magda Żabicka powstają rzeczy niespotykane, szalone, z myślą o klientkach, które kochają modę oraz ekspresję.

 

 

 

 

artykuł powstał we współpracy z PIN-UPS by Magda Żabicka

www.pinups.pl