Patrzmy jak nasze dzieci rosną i codziennie żałujemy, że nie możemy zatrzymać czasu. Maluchy szybko przestają być maluchami, a dzieciństwo pozostaje jedynie bukietem wspomnień, które tracą na wyrazistości. Dzięki Skarbom Dzieciństwa od marki Luxnote już nie musicie się martwić, że najważniejsze momenty i wydarzenia zostaną zapomniane. Na ten cudowny komplet składa się pamiętnik dziecka oraz pudełko wspomnień. 

Razem tworzą duet doskonały. Zostały oprawione w eleganckie płócienne okleiny. Pamiętnik oferuje minimalizm graficzny i maksymalizm treści. Multum ciekawych pytań o najważniejsze momenty od początku ciąży do 6-tego roku życia dziecka.

Ten cudowny produkt jest nominowany w Influence’r Top w kategorii STYL.

Skarby dzieciństwa marki Luxnote – bezpieczny dom na Wasze wspomnienia

Niesamowita jakość wydania, cudowny w dotyku papier, gwarantują długotrwałe i bezpieczne przechowywanie wspomnień. Miejsce na odciski dłoni i stóp malucha, miejsca na zdjęcia – książka przemyślana w każdym szczególe, radość dla rodziców i piękna pamiątka dla dziecka, które w przyszłości odtworzy swoje słodkie dzieciństwo. 

Pudełko wspomnień marki Luxnote przechowa pamiętnik oraz wszystkie najcenniejsze pamiątki z dzieciństwa, takie jak opaska ze szpitala, pierwszy smoczek, czy pukiel włosów. Pojemne, zamykane na magnes z miejscem na najważniejsze dane o dziecku i jego zdjęcie. 

Podarunek idealny – stanowi świetny pomysł na prezent z okazji przyjęcia baby shower oraz chrztu.  

Markę Luxnote tworzy mama dwójki dzieci, której celem jest stworzenie pięknych produktów, które pomogą rodzinom na zatrzymanie się w pędzie codzienności i celebrowanie najważniejszych chwil. Marka stale się rozwija i poszerza swoją ofertę.