“Co może powstać z miłości do dzieci, zamiłowania do sztuki i nieustannej tęsknoty za naturą? Twórcy marki Layette łączą doświadczenie, pasje oraz marzenia, oferując naturalne akcesoria oraz tekstylia bambusowe dla maluszków i ich rodziców.

Marka Layette została nominowana w drugiej edycji plebiscytu Influencer’s Top 2019 ze swoim otulaczem. Produkty są szyte w zgodzie z naturą z certyfikowanych tkanin, jednocześnie dbając o to, by każdy dodatkowy element wyprawki, taki jak wykończenie, metki oraz opakowanie zostały wykonane z naturalnych, biodegradowalnych materiałów. Firma troszczy się o środowisko i kochamy naturę, dlatego też wszystkie kolekcje nawiązują do przyrody i obcowania na łonie natury.

Marka przedstawia must have każdej wyprawki dla noworodka, który posłuży na długie lata – duży otulacz z wysokiej jakości, certyfikowanej tetry bambusowej. Oddychająca tkanina ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, doskonale chłonie wodę, ma działanie termoregulujące i jest niezwykle delikatna dla wrażliwej skóry maluszka. Otulacz ma wiele zastosowań, polecany jest również jako letnie przykrycie do dziecięcego łóżeczka lub wózka, który przyczynia się do zwiększenia komfortu snu w upalne dni. Ze względu na swoje właściwości absorbujące wodę doskonale sprawdza się również jako ręcznik.

Otulacz Layette w Influencer's Top 2019

Otulacz Layette w Influencer’s Top 2019

Layette troszczy się o środowisko i kocha naturę, dlatego też wszystkie autorskie wzory malowane akwarelami,  nawiązują do przyrody i obcowania na łonie natury. Otulacze zostały uszyte ręcznie w Polsce, z certyfikowanych tkanin, z niezwykłą dbałością o każdy detal.

Wymiar: 120 x 120 cm
Skład: 100% tetra bambusowa