PROFESJONALNY PŁYN MICELARNY Facemed+ od Eveline Cosmetics stworzony z myślą o specjalistycznym i błyskawicznym usuwaniu długotrwałego i wodoodpornego makijażu twarzy, oczu i ust. Zaawansowana formuła 3w1 aktywnie nawilża i pielęgnuje cerę i rzęsy. Z dużą radością witamy w plebiscycie Influencer’s TOP 2019 kolejny nominowany, bardzo atrakcyjny produkt od Eveline Cosmetics.

 

Demakijaż powinien nie tylko oczyszczać cerę, ale również stanowić pierwszy etap pielęgnacji oraz przygotować skórę do dalszych zabiegów. Wykorzystany w PROFESJONALNYM PŁYNIE MICERALNYM Facemed+ ekstrakt z czarnej herbaty głęboko oczyszcza skórę i przyjemnie odświeża. DETOSKIN™ i zielona herbata działają detoksykująco i poprawiają kondycję cery. Wyciągi z tulipana i chabra bławatka działają odżywczo i antyoksydacyjnie oraz wygładzają skórę, pozostawiając ją miękką i elastyczną. Kompleks witaminowy łagodzi oraz chroni przed przesuszaniem i szorstkością.

 

 

Zaawansowana formuła 3w1 stworzona pod okiem dermatologa, aktywnie nawilża cerę oraz pielęgnuje rzęsy. PROFESJONALNY PŁYN MICELARNY Facemed+ odpowiedni jest dla każdego rodzaju cery, również tej wrażliwej. Aktywne micele efektywnie przyciągają i absorbują zanieczyszczenia, błyskawicznie usuwając je z powierzchni skóry.

 

Płyn micelarny od Eveline Cosmetics rekomendowany jest przez profesjonalnych wizażystów. Doskonale radzi sobie z kryjącym, mocnym, a także wodoodpornym makijażem.

 

Efekty działania płynu micelarnego potwierdzone są badaniami: doskonale usuwa pozostałości makijażu i zanieczyszczeń, perfekcyjnie oczyszcza i odświeża cerę, głęboko nawilża i wygładza cerę. Występuje również w super pojemności XXL 650 ml, w tym 150 ml gratis!

Cena: 19,99 zł / 650 ml

 

Artykuł powstał we współpracy z Eveline Cosmetics