Mamy sposób na idealny wygląd – Fake Bake. Dwie nominacje w Influencer’s Top !

Potrójnie nagrodzony samoopalacz w żelu Double Shot Espresso – FAKE BAKE

Double Shot Espresso to zdecydowanie najmocniejszy samoopalacz marki Fake Bake oraz gwarancja maksymalnie nawilżonej i odżywionej skóry. Jego formuła pozwala indywidualnie dopasować się do każdej karnacji. Efekt trwalszy, niż dotychczas, bez smug i zacieków niczym po powrocie  z egzotycznych wakacji. Standardowy zapach samoopalacza został całkowicie wyeliminowany, pobudzającym zmysły zapachem kawy.

Żel ten jest niezwykle łatwy w użyciu – nie pozostawia tłustej i lepkiej powłoki, szybko się wchłania, nie brudząc przy tym ubrań. Opalenizna widoczna jest już po jednym użyciu i utrzymuje się około tygodnia! Laureat trzech prestiżowych nagród to zdecydowanie MUST HAVE Twojej „powakacyjnej” kosmetyczki i idealny sposób na przedłużenie lata.

Zabieg Opalania Natryskowego Fake Bake

Zabieg Opalania Natryskowego Fake Bake jest idealny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn pragnących zdrowej i pięknie opalonej skóry. Jest to zbawienne rozwiązanie dla osób, które oczekują natychmiastowych efektów w niebywale krótkim czasie. Zabieg trwa zaledwie 15 minut, a opalenizna utrzymuje się do 10 dni.

Doświadczona ekspertka Fake Bake przeprowadzi krótki wywiad, który pomoże dobrać odpowiedni produkt do karnacji, uwzględniając jednocześnie oczekiwania. Jest to bezpieczna forma opalania dla kobiet w ciąży oraz osób, które z jakichkolwiek powodów nie mogą wystawiać się na promienie UV. Opalanie natryskowe, to obecnie bardzo popularny zabieg!

Każdy chce wyglądać pięknie i zdrowo, a nie każdy ma czas i środki na tropikalne wakacje 😉  Nie wspominając o tym, że coraz bardziej dbamy o siebie i  różnymi zabiegami próbujemy zachować młodzieńczy wygląd, a solarium czy promienie słoneczne niestety mają odwrotny wpływ na naszą skórę.