HAPPYMORE to w 100% polska marka, z unikalnym konceptem rozwoju świadomości dobrostanu, tworząca najwyższej jakości kosmetyki, w 100% wegańskie. Produkty HAPPYMORE przeznaczone są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Są synonimem pełni relaksu, odmłodzenia i powrotu do stanu równowagi.

HAPPYMORE jest ekspertem w holistycznych rytuałach z wykorzystaniem najcenniejszych minerałów i surowców botanicznych – połączenia tego co najlepsze w naturze z tym co wnosi do kosmetologii rozwój nauki. 
Marka ma swoje korzenie w filozofii promocji zdrowia i dobrego samopoczucia.

W HAPPYMORE tworzymy kosmetyki by codzienna pielęgnacja Twojej cery i ciała
była wyczekiwaną chwilą przyjemności, aromatycznego dotyku i utrzymujących się efektów. Pamiętając, że piękno to efekt nie tylko dbania o skórę, ale dbania o siebie i swoje otoczenie.

Produkty marki Happymore otrzymują nominację Influencer’s Top .

Agata Podczaska, Skincare & Aroma Designer, HAPPYMORE Owner

Kreatorka i właścicielka marki O HAPPYMORE 

Jak być kobietą spełnioną, świadomą swoich mocy i wartości? W relacjach z innymi, w rodzinie, w pracy? Kim jestem i czego pragnę, kiedy na chwilę zamykam oczy i spokojnie oddychając wchodzę w bliższy kontakt z samą sobą? Świadomość wartości, które są dla nas najważniejsze i kierowanie się nimi pomaga nam tworzyć środowisko, w którym możemy kwitnąć i wspierać innych. Kobieta świadoma zna i kocha swoje ciało i wie co dla niego dobre.

Kobieta świadoma nie udaje kogoś kim nie jest, ma dystans do promowanych postaw i modeli życiowych i słuchając swojego wewnętrznego głosu, żyje tak jak chce. Kobieta świadoma wie, że to jak wygląda nie zależy od koloru szminki, ale przede wszystkim od codziennych wyborów związanych z tym o czym myśli, co je, na co się zgadza. Od wielu lat zgłębiam co oznacza świadome życie.

A każdy wybór, jaki podejmuję w swojej działalności, jest odzwierciedleniem tego, kim jestem i jakiego świata pragnę. Uczę siebie i innych jak znaleźć i zrozumieć swoją drogę i czego potrzeba żeby nią ruszyć przed siebie. Z siłą, energią i pasją. W zdrowiu i równowadze. Piękna wewnątrz i na zewnątrz. Bo HAPPYMORE to więcej niż kosmetyki.

Najpierw zawsze testuję na sobie, moich córkach i mamie. Nigdy na zwierzętach. Wierzę, że piękno nie jest tylko efektem dbania o skórę, ale szerszego dbania o siebie. Wszyscy mamy szczęście w naturze.

Od 2007 roku tworzę Akademię HAPPYMORE, której głównym obszarem działania jest medycyna stylu życia, holistyczne podejście do zdrowia i dobrostanu oraz psychosomatyka. Instytut od początku swojej działalności prowadzi szkolenia i warsztaty promujące zdrowy styl życia, a od 2013 roku we współpracy z Collegium Civitas, prowadzimy pierwsze w Polsce studia podyplomowe z Coachingu Zdrowia oraz Coachingu Dietetycznego dla przyszłych trenerów zdrowia.

Każdego dnia wybieram to, co dla mnie najwłaściwsze, najważniejsze, najlepsze dla wewnętrznej harmonii i rozwoju. Szukam osób, które mnie doładowują, jedzenia, które mnie odżywia i kosmetyków, które mnie pieszczą.

Z tą intencją tworzę w HAPPYMORE kosmetyki sensoryczne i aromaterapeutyczne – łącząc moc przyrody ze skutecznością nauki w produktach do profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. Korzystając z najlepszej jakości składników botanicznych, które sprowadzamy z całego świata oraz z zaawansowanych technologii, zawsze poszukuję harmonii między naturą, nauką i kreatywnością. Zależy mi na naturalności, efektach i bezpieczeństwie, dlatego każdy produkt HAPPYMORE jest w 100% wegański i bezpieczny.