Współczesny wizerunek mężczyzny diametralnie odbiega od tego, co było na topie jeszcze 10 lat temu. I chociaż dobrze wiemy, że ideałów nie ma i mówienie, że wszyscy faceci są tacy sami zakrawa o obrazę majestatu, to dostrzegamy pewną przemianę w męskiej części społeczeństwa. Dlatego Indigo wychodzi naprzeciw potrzebom mężczyzn i oferuje zupełnie nową linię kosmetyków przeznaczonych do męskiego manicure. Panie i przede wszystkim PANOWIE – poznajcie Shea Butter i Shea Elixir w zachwycającym zapachu Omnia. Te rewolucyjne kosmetyki zostały właśnie nominowane w Influencer’s Top 2019.

Indigo. Shea Butter Omnia

Siła w detalach

Chociaż coraz częściej mężczyźni sami zwracają uwagę na detale takie jak wygląd dłoni, czy odpowiednio dobrany strój, to skorzystanie z oferty salonów kosmetycznych, cały czas jest kwestią przełamania własnej blokady. Dobrym pretekstem do wykonania manicure po raz pierwszy jest ważna uroczystość – najczęściej ślub. Wtedy to, zazwyczaj za namową partnerki, panowie idą do salonu i proszą o wykonanie manicure. Dłonie, tak samo jak fryzura czy ubiór świadczą o człowieku. Jeżeli mężczyzna poczuje po pierwszej wizycie, że zabieg manicure to nic wstydliwego, a raczej normalny rytuał dbającego o siebie faceta, to z pewnością sięgnie po więcej.

Diabeł tkwi w szczegółach

Indigo. Shea Elixir. Omnia

Manicure męski to najbardziej klasyczna wersja, jaką można sobie tylko wyobrazić. Stylistka odsuwa i wycina skórki, przycina paznokcie i nadaje im zdrowy, naturalny wygląd. Nie ma tu mowy o malowaniu. Manicure męski to zabieg stricte pielęgnacyjny, ale nie tylko. Chodząc na siłownię, jeżdżąc na rowerze, czy prowadząc samochód, na dłoniach często pojawiają się nagniotki, które stylistka bez problemu usunie. Uścisk takiej dłoni to czysta przyjemność. Nie wspominając o tym, że kobiety też doceniają, gdy mężczyzna ma zadbane dłonie.

Koniec wieńczy dzieło

Po wykonanym zabiegu należy odpowiednio zadbać o paznokcie i skórę dłoni, tak aby efekt stylizacji zachował się jak najdłużej. I tutaj na pierwszy plan wychodzą kosmetyki Indigo dedykowane dla Panów. Dzięki użyciu Shea Elixir oprócz zabezpieczenia płytki i odżywienia skórek, nowość od Indigo sprawi, że męskie dłonie będą zjawiskowo pachnieć przez kilka godzin po wyjściu z salonu.

Oprócz Shea Elixir warto użyć także Shea Butter Omnia. Produkt ten to idealne rozwiązanie dla mężczyzn mających problem ze zbyt suchą skórą dłoni. Efekty są widoczne już po pierwszym razie. Paznokcie stają się mocniejsze i się nie rozdwajają. Dzięki Shea Butter Omnia nie trzeba się już martwić o suchą skórę dłoni, a paznokcie zyskają zdrowy, naturalny wygląd.
Kompozycja zapachowa Omnia idealnie pasuje do każdego mężczyzny. Zapach ten nie jest nachalny i nie dominuje np. nad perfumami.
Więcej o zabiegu męskiego manicure możecie przeczytać tutaj.

 

Artykuł powstał we współpracy z marką Indigo.