Maskara Lash Mixologist, to wyjątkowa maskara hypoalergiczna a jednocześnie zgrany duet składający się z dwóch różnych formuł z dwoma różnymi szczoteczkami zaprojektowanymi dla wielowymiarowej autorskiej stylizacji rzęs.

Maskara wzbogacona jest o odżywcze składniki takie, jak: prowitaminę B5, witaminę E, peptydy, aminokwasy oraz mieszankę składników wzmacniających jak również odmładzające proteiny. Zapewnia doskonały makijaż rzęs, nadaje super objętość i spektakularne wydłużenie. Produkt jest doskonałym rozwiązaniem dla krótkich, osłabionych rzęs, aby nadać volumen i wydłużyć każdą pojedynczą i najkrótszą rzęsę.

Produkty Physicians Formula nie zawierają ani jednego z ponad 150 składników wykorzystywanych w kosmetykach kolorowych odpowiedzialnych za wywoływanie alergii. Jesteśmy zachwycone – maskara otrzymuje nominację w Influencer’s Top 

Dr.Crandall opracował pierwszy hipoalergiczny, testowany dermatologicznie makijaż specjalnie dedykowany dla osób z wyjątkowo wrażliwą skórą twarzy i okolicami oczu. To marka dla kobiet pragnących, aby ich ulubione kosmetyki były bezpieczne i nie powodowały alergii. Filozofia marki to: Kochamy makijaż i zdrową skórę, dlatego tworzymy kosmetyki bezpieczne dla Ciebie i twojej skóry.

Marka została uznana przez amerykańskich lekarzy z dziedzin alergologii, dermatologii oraz chirurgii plastycznej, którzy polecają ją jako zdrowy zamiennik Twoich dotychczasowych kosmetyków do makijażu. To co wyróżnia markę na tle innych to farmaceutyczne formuły zastosowane w produktach do makijażu opakowane w atrakcyjne, przyciągające uwagę opakowania.

Marka proponuje klientkom linie produktów dostosowanych do ich potrzeb. W niezwykle bogatej ofercie znajdziemy fantastyczne palety cieni, bronzery, róże, pomadki, podkłady, pudry, a także produkty do pielęgnacji.

Marka dostępna wyłącznie w wybranych drogeriach HEBE