Marka Tutti Rouge powstała w z myślą o kobietach, które mają większy biust i noszą większy rozmiar ubrań. Marka wie, że bycie sexy to nie rozmiar. Każda kobieta ma prawo do seksownej, modnej, nowoczesnej bielizny, w której będzie chciała wyjść z domu.

Pierwsza kolekcja Tutti Rouge została wypuszczona latem 2013 roku po 12 miesiącach intensywnej pracy. Wcześniej zespół pracował dla wielu światowych marek, ale chciano stworzyć coś swojego. Bielizna jest projektowana począwszy od miseczki D, ponieważ wie z jakimi wyzwaniami wiąże się wspieranie dużego biustu. W biustonoszach Tutti Rouge zapomnisz, co to wrzynające się ramiączka i bolący kręgosłup. Rozmiary biustonoszy występują od 60 do 110 cm w obwodzie a majtki oraz body od XS do 6XL.

Tutti Rouge w Influencer's Top 2019

Tutti Rouge w Influencer’s Top 2019

 

Każda kolekcja to nowe wyzwanie – cały czas śledzone są najnowsze trendy i technologie tkanin. Marka stara się też ulepszać to, co sprawdziło się w poprzednim sezonie.

Tutti Rouge chcem by kobiety akceptowały i kochały własne ciało, by mogły czuć się wyjątkowo i seksownie w swoim rozmiarze, bez względu na to, jaki on jest i by mogły cieszyć się wspaniałą bielizną nie tracąc fortuny.

W mediach społecznościowych marki pokazywane są kobiety, takie jak Ty, jak każda z nas, bo to Wy jesteście sensem istnienia Tutti Rouge.

artykuł powstał we współpracy z Tutti Rouge