Nie ma smaku, zapachu, barwy, a mimo wszystko bez niej nie wyobrażamy sobie życia. Woda mineralna, bo o niej mowa to źródło minerałów, substancji odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu każdego człowieka. Niemal w siedemdziesięciu procentach składamy się z wody, co oznacza, że jej brak może prowadzić do znaczącego pogorszenia się stanu zdrowia. Dlatego warto wprowadzić nawyk codziennego picia wody i to mineralnej, który pozwoli zachować nasze ciało w zdrowiu i świetnej kondycji na długie lata. W Plebiscycie Influencer’s TOP 2019 witamy produkty Staropolanka. Naturalny skarb źródeł mineralnych w butelce.

 

Osiem szklanek dziennie

Ból głowy, problemy z koncentracją czy powracająca oponka na brzuchu to problemy, które szybko i skutecznie może rozwiązać regularne spożycie wody – wody mineralnej. Jeżeli nie słyszałeś o zasadzie ośmiu szklanek dziennie koniecznie przekonaj się o jej zbawiennym efekcie dla zdrowia. Koniecznie wpisz na listę codziennych priorytetów.

W pracy często trudno nam się skupić. Natłok zadań, mnóstwo spotkań sprawia, że poszukujemy sposobu na zaspokojenie pragnienia i często sięgamy po różne napoje – często niezdrowe. To błąd. Dbając o zdrowie wybierajmy jednak wodę mineralną, która uzupełni wszystkie niedobory składników mineralnych w naszym organizmie, nawodni i pozwoli wrócić do dobrej formy.

Woda idealnie sprawdzi się, jako antidotum na bolącą głowę oraz stany zaparcia. Nim sięgniemy po kolejną tabletkę, którą możemy uszkodzić swój żołądek warto najpierw wypić szklankę wody mineralnej. Na pewno uzupełni minerały i nawodni nasz mózg a także wspomoże ruchy perystaltyczne jelit i uwalnia organizm z toksyn. W przypadku zaparć świetnie sprawdzi się woda mineralna gazowana Staropolanka 800 niż zwykła woda źródlana!

Staropolanka 800

Staropolanka 800

Przed nami jesień a potem zima i warto zadbać o brak oponki na brzuchu czy tzw. problemu ciasnych spodni. Z tym problemem pomoże się rozprawić regularne picie wody mineralnej. Oprócz zera kalorii, potrafi ona zdziałać cuda. Woda hamuje apetyt i podkręca metabolizm, dzięki czemu możliwa jest utrata niechcianych centymetrów wokół bioder. Tak więc do dzieła – walczmy z kilogramami – Woda mineralna na co dzień.

Staropolanka 800

Staropolanka 800

Jedną z największych zalet wody jest odmładzanie. Regularne picie wody spowalnia proces starzenia, wypłukuje toksyny, dogłębnie nawilża skórę od środka oraz dodaje energii. Dlatego zamiast inwestować w drogie kremy czy zabiegi w salonach kosmetycznych lub jako ich uzupełnienie warto sięgać po butelkę mineralnej niegazowanej Staropolanki 800. Jest to średniozmineralizowana woda boga w magnez, sód, wapń oraz potas składniki mineralne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu człowieka.

Staropolanka 800

Staropolanka 800

Woda dla aktywnych

Organizm podczas wysiłku traci znaczne ilości wody. Dlatego nawadnianie w trakcie treningu to zasada numer jeden każdego sportowca. Pozwala uniknąć omdlenia, a nawet pomaga zwiększyć wydajność naszego ciała. Utrata wody w organizmie, gdy trenujemy doprowadza do spadku prawidłowego poziomu minerałów, formy, motywacji, odwodnienia oraz kontroli nad ciałem. Idealnym uzupełnienie braków w organizmie będzie wysokozmineralizowana woda mineralna. Staropolanka 2000, która zawiera kilka razy więcej mikro- i makroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania podczas treningu jak i poza nim. Charakteryzuje się wysoką zawartością wapnia, optymalną ilością magnezu i dużą ilością wodorowęglanów. Wszystkie te związki mineralne są niezbędne, jeśli chcemy wzmocnić organizm, uzupełnić niski poziom składników mineralnych, zniwelować stres , brak kondycji i poprawić funkcjonowanie całego organizmu.

Staropolanka 2000

Staropolanka 2000

Chyba nie masz już wątpliwości dlaczego warto sięgać po wodę MINERALNĄ. Zacznij małymi krokami. Nawadniaj swój organizm, dostarczaj mu pożywienia w postaci minerałów. Zacznij od 1,5 l dziennie, optymalnie będzie gdy dojdziesz do zalecanych 2,5 l

Staropolanka

Staropolanka

Na zdrowie. Twoje zdrowie

Artykuł powstał we współpracy ze Staropolanka
więcej na www. staropolanka.pl