Podobno w życiu piękne są tylko chwile… Jeśli w to wierzyć, to takich chwil niech będzie mnóstwo. Czas je uwiecznić i zapamiętać. Remember the moments – to cała istota OchiAch. Dzięki tej marce utrwalisz najpiękniejsze momenty w bardzo wyjątkowy sposób. Chwile, które warto uwiecznić zdarzają się dosłownie każdego dnia, teraz, w tym momencie. Stwórz, dzięki kartom do zdjęć OchiAch, niebanalne zdjęcia rejestrujące piękno, ulotność, niepowtarzalność chwil. Wybierz to, co najlepiej pasuje do Ciebie: klasyczne Fotokarty, nowoczesne Instaramki, modne Speech Bubbles, a może niepowtarzalne Fotookienka. Wszystkie produkty dopracowane są w każdym calu, mają starannie dobrane i przepięknie zaprojektowane teksty oraz wzory graficzne. Zostały stworzone z sercem, co widać na każdym milimetrze papieru.

Tym bardziej cieszy nas nominacja dla marki OchiAch w Plebiscycie Influencer’s TOP 2019.

OchiAch

OchiAch

Och i Ach!

OchiAchKażdego dnia zdarza się wiele sytuacji w których mówimy: Och! i Ach! Są to chwile niezwykłe, choć tak naprawdę zwykłe i dlatego tak cudowne. Czasem to uśmiech dziecka, czasem słodka mina podczas snu maluszka, gra światła i cieni na ścianie, gorąca kawa wraz z ulubionym kawałkiem ciasta. To chwile, w których myślimy: Och, jak pięknie! Ach, chciałabym zatrzymać czas!

Karty do zdjęć OchiAch to inspiracja do tworzenia samodzielnie cudownych zdjęć, nie tylko do swoich kanałów social media, bloga, ale również jako zdjęcia do albumów, prezenty dla najbliższych, czy fotografie, które w niezwykły sposób uzupełnią wnętrze Twojego domu. Każdy wykorzysta je według własnego pomysłu, jednak najważniejsze jest to, że dają przestrzeń i możliwość wykonania niepowtarzalnych ujęć.

OchiAch

OchiAch

OchiAch

OchiAch

#polishgirl

Każda #polishgirl znajdzie coś dla siebie. Jest wiele zestawów dedykowanych dla mam, ale nie tylko. Są też odpowiedniki dla dziewczyn, które doceniają piękno każdej chwili i chcą to podkreślać w zdjęciach. W zestawach znajdziecie wiele haseł, które podkreślają życiowe wartości i kobiece piękno, ale przede wszystkim chwytają za serce. MAKE today MAGIC; Love. Smile. Dream.;Happinessis a way of life;Smileis the bestmakeup; a to tylko nieliczne przykłady. Aż chce się sięgnąćpo aparat i pokazać na zdjęciach magię, szczęście, marzenia. Pokazać życie i jego piękno.

Choć marka OchiAch dopiero co powstała, to z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Już w pierwszych dniach obecności w social media zdobyła ponad 1000 fanów. Zdjęcia z kartami przyciągają wielu widzów, utożsamiających się z tekstami, które znajdują się na Fotokartach, Instaramkach i Speech Bubbles.Właśnie ruszyła przedsprzedaż produktów, które można kupić w rewelacyjnych cenach do końca października.

OchiAch

OchiAch

OchiAch

OchiAch

To dopiero początek : )

Twórczyni OchiAch, młoda mama, już zapowiada, że karty do zdjęć to dopiero początek. Ma mnóstwo kreatywnych pomysłów na produktyskierowane do rodziców i dzieci. Niebawem oferta marki rozszerzy się między innymi o kartony do kreatywnej zabawy dla najmłodszych, co z pewnością stanie się hitem na polskim rynku. Aktualnie trwają intensywne testy prototypów. Szczegóły są jednak jeszcze nie zdradzane.

OchiAch

OchiAch

Instabox

Na tą chwilę topowym produktem stanie się z pewnością Instabox, który jest zbiorem różnych kart do zdjęć. Dzięki temu, że Instabox jest połączeniem kilku produktów, będzie dostępny w bardzo korzystnej cenie. Na start marka oferuje dwa Instaboxy: #polishgirl i #polishmom. Nazwy mówią same za siebie, więc nikomu nie trzeba tłumaczyć do kogo są skierowane. Zestaw produktów jest zapakowany w elegancki sposób, więc to idealny prezent dla przyszłych mam, jako element wyprawki, dla świeżo upieczonych rodziców. Będzie to również miła niespodzianka lub prezent urodzinowydla każdej kobiety, która szuka pięknych kadrów w codzienności.

Z pewnością z tą marką czeka Was jeszcze wiele „Ochów i Achów”!

 

Och! Tu warto zajrzeć, żeby obejrzeć produkty:www.ochiach.com

Ach! Tu warto dołączyć, żeby poznać bliżej markę:

Instagram: https://www.instagram.com/ochiach.official/

Facebook: https://www.facebook.com/OchiAch.official/

 

Artykuł powstał we współpracy z marką OchiAch