Ruszyła akademia pewności siebie dla dziewczyn z całej Polski! Akademia Always.Postaw na siebie powstała aby wspierać poczucie pewności siebie u dziewczyn i kobiet.

Udział w akademii jest bezpłatny dzięki marce Always, która jest inicjatorem projektu. Patronem medialnym projektu jest portal Allaboutlife.pl Pierwsze warsztaty Akademia Always.Postaw na siebie odbyły sie 20 października w hotelu Radisson Collection w Warszawie, a udział w niej wzięło 40 dziewczyn z całej Polski.

Wygrały swój udział dzięki konkursowi na instagramie, gdzie miały pokazać czy jest dla nich pewność siebie. Inicjatorem akcji jest marka Always, która dba o komfort kobiet w każdej sytuacji. Ten projekt to misja i akcja społeczna – podczas warsztatów uczestniczki uczyły się jak budować pewność siebie zarówno w świecie realnym, jak i w sieci.

Podczas pierwszych warsztatów swoją wiedzą na temat budowania pewności siebie podzieliły się dziennikarka Beata Chmielowska-Olech podczas wykładu „Bądź sobą w sieci i w realu”, dziennikarka Karolina Szostak oraz tancerka Agnieszka Kaczorowska- Pela które poprowadziły wykład na temat budowania swojej marki w social mediach oraz opowiedziały jak same budują swoją pewność siebie na co dzień. Panel fotograficzny poprowadziła Natalia Lis z bloga Jest Rudo.

Agnieszka Kaczorowska-Pela powiedziała: “Niektórzy mylą pewność siebie czy poczucie własnej wartości z egoizmem czy zadufaniem. Uważam, że potrzeba umiejętności i świadomości w tym temacie. To cechy niesamowicie potrzebne w dzisiejszych czasach, ale aby je wypracować należy poznać narzędzia, a potem systematycznie z ich pomocą budować swoją siłę charakteru! “

Kolejne warsztaty już 17 listopada i 8 grudnia.

Zobaczcie jak było :