Szukasz stylowego i eleganckiego zegarka, który intryguje designem i jakością wykonania? Jeśli tak, koniecznie przyjrzyj się możliwościom, jakie oferują zegarki Tommy Hilfiger. Ta amerykańska marka od wielu lat znajduje się na szczycie popularności zarówno za oceanem, jak i w Europie czy Azji. Na czym polega jej fenomen? Przyjrzyjmy się bliżej charakterowi tych urządzeń.

Zegarki marki Tommy Hilfiger: ikona mody

Choć zegarki męskie Tommy Hilfiger nie były pierwszym produktem oferowanym przez projektanta z Nowego Jorku, kiedy trafiły na rynek, od razu stały się hitem. Zegarek Tommy Hilfiger szybko stał się absolutną ikoną mody i kwintesencją stylu z wyższej półki. Wszystko z uwagi na słynne logo „TH”, które już wówczas było utożsamiane ze światem fashion. To oczywiście nie wszystko. W ślad za znają marką szła również fenomenalna jakość, a to wszystko w rozsądnej cenie.

Design, który wychodzi poza schematy

Amerykańska marka – choć jest utożsamiana z dość klasycznym, casualowym stylem „preppy” – oferuje bogactwo wzorów i kolorów zegarków. Absolutną ikoną są te utrzymane w charakterystycznych dla brandu odcieniach: granatu, bieli oraz czerwieni. Sprawdzają się doskonale np. w sportowych oraz sportowo-eleganckich stylizacjach i doskonale podkreślają wyczucie mody. Bogatą ofertę zegarków tego typu znajdziesz w sklepie Zegarki Centrum.

Jeśli jednak szukasz ciekawego zegarka damskiego, Tommy Hilfiger również ma wiele do zaoferowania. Popularnością cieszą się czysto biżuteryjne modele, promowane przez największe współczesne gwiazdy – np. Zendayę, a także te o bardziej sportowym charakterze.

 

 

Made in… Switzerland

Choć marka jest silnie zakorzeniona w Stanach Zjednoczonych i narodziła się w Nowym Jorku, same zegarki Tommy Hilfiger są produkowane w Europie, a dokładniej w sercu świata najlepszych zegarków, czyli Szwajcarii. Za ich wytwarzanie i dystrybucję odpowiada grupa Movado. Jednak aspekty związane z designem nadal stoją po stronie zespołu projektantów ściśle współpracujących z samym Tommym Hilfigerem. To właśnie dlatego czasomierze wyróżniają się fenomenalną jakością i precyzją odmierzania czasu, a przy tym przełamują nieco klasyczne, utarte schematy.

Innowacje w zasięgu ręki

Choć zegarki oferowane przez markę Tommy Hilfiger budzą skojarzenia z ponadczasową elegancją, w najnowszych kolekcjach nie brak modeli, które wychodzą naprzeciw zaawansowany technologiom. Warto wspomnieć przede wszystkim o stylowych smartwatchach, które dołączyły do oferty z logo TH. Można je znaleźć zarówno w męskiej, jak i w damskiej wersji.

Nieoczywisty, wytworny design łączy się w nich z zaawansowaną technologią, która pozwala w kilka sekund połączyć czasomierz ze smartfonem i zyskać dostęp do zaawansowanych funkcji. Są przydatne przede wszystkim osobom, które prowadzą aktywny tryb życia.

Jak widać, zegarki oferowane przez markę Tommy Hilfiger oferują doskonałe połączenie wartości, które są najbardziej cenione w nowoczesnym świecie mody. To ponadczasowy, ale unikalny design, zaawansowana technologia, solidna jakość oraz rozsądna cena. Takie zestawienie sprawia, że popularność urządzeń oferowanych przez amerykańską markę rośnie z roku na rok.

Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób wybrać najlepszy zegarek dla siebie z kolekcji z logo TH, zacznij od przejrzenia katalogu tych czasomierzy w internecie i zapoznaj się bliżej z ich funkcjami. Dobrym pomysłem będzie też rozmowa z ekspertem, który przybliży Ci atuty każdego z modeli i opowie o najnowszych trendach w świecie designu. Dzięki temu dobierzesz produkt, który najlepiej wpisze się w Twój styl życia oraz preferencje modowe.

artykuł we współpracy z marką Tommy Hilfiger