Zbliża się grudzień, a razem z nim świąteczna gorączka i coroczny problem – co włożyć pod choinkę? Sprawianie prezentów najbliższym jest przyjemne, pomijając sam proces wybierania upominków. Przy natłoku spraw ważniejszych zdarza się, że na ostatnią chwilę jesteśmy zmuszeni przedzierać się przez tłumy ludzi w galeriach handlowych.

Z wypiekami na twarzy biegamy tam i z powrotem, od sklepu do sklepu, nerwowo spoglądając na zegarek. Na szczęście zostało jeszcze trochę czasu, dlatego suprisecandle.pl podsuwa Wam pomysł na niespodziankę. Dosłownie – kto spodziewałby się biżuterii w świeczce?

 

 

Suprise Candle to tworzone ręcznie zapachowe świece, wykonane najwyższej jakości produktów – sam knot powstał z bawełny, w trosce o środowisko. Szklane naczynie wypełnione jest woskiem z oleju palmowego, który daje gwarancje dłuższego czasu spalania niż w przeciętnych świecach wykonanych z olejów syntetycznych. Uprzedzając wszelkie pytania – tak, produkt jest w 100% naturalny. Zamiast szkodliwego dymu wydziela niezwykle intensywny i aromatyczny zapach, który umili każdy chłodny, zimowy wieczór. Do wyboru, do koloru – egzotyczne kwiaty, słodka jagoda, wanilia i nie tylko. A żeby tego było mało, do każdej świecy dołączana jest biżuteria, jako wcześniej wspomniany element-niespodzianka. Od pierścionków do naszyjników, przez kolczyki i bransoletki. Wszystkie wykonane z prawdziwego srebra. Przy wyborze świeczki określamy, który typ biżuterii nas interesuje, podajemy wymiary. I gotowe! Dla zaspokojenia ciekawości suprisecandle.pl oferuje możliwość sprawdzenia wartości załączonego do świecy srebra, jedynym warunkiem jest odpakowanie prezentu – tak jak to bywa z niespodziankami, aż do otwarcia upominku nie można podejrzeć zawartości.

 

Suprise Candle to idealny prezent dla każdej kobiety, niezależnie od okazji. Jest prosty, acz gustowny. Udekoruje każde pomieszczenie i wypełni je przyjemną wonią. Lepsze samopoczucie gwarantowane! Sklep umożliwia prosty zakup internetowy i szybką przesyłkę produktów, jednocześnie ratując nas od czasochłonnej wycieczki do galerii handlowej. A dodatkowo suprisecandle.pl przygotowało konkurs, o którym mogliście się już wcześniej dowiedzieć z liściku załączonego do zakupionej świecy. A jeśli nie – zasady są naprawdę proste, sprawdźcie sami w zakładce „Wygraj świecę” na stronie internetowej sklepu.