SHECELL Dermatologic to marka stworzona przez naukowców, pionierów w dziedzinie dermatologii, specjalnie dla osób ze skórą wymagającą wyjątkowej pielęgnacji i ochronny. Misją marki jest walka o zdrowie i urodę w obliczu narastającego kryzysu cywilizacyjnego. Należy do niego stale pogarszający się stan środowiska oraz życie w permanentnym stresie.

Allaboutlife.pl w miniony czwartek zorganizował event inaugurujący premierę kosmetyków Shecell Dermatologic. W spotkaniu licznie uczestniczyli przedstawiciele marki, Dr LEK. Monika Rogala dermatolog , lekarz medycyny estetycznej, przedstawiciele mediów, blogerzy oraz influencerzy. Spotkanie prowadziła Beata Tadla.

Spotkanie rozpoczęło się od podsumowania badań, według których:

  • 60% Polaków żyje w miastach, gdzie stan powietrza pogarsza się z każdym momentem,
  • 90% mieszkańców Polski codziennie wdycha szkodliwe substancje,
  • 9 mln Polaków pali papierosy.

Wobec tak niepokojących statystyk, formuły wszystkich produktów SHECELL zostały oparte o opracowany przez polskich naukowców. W składzie jest innowacyjny, w pełni naturalny, przebadany medycznie i opatentowany biopolimer DIBUSHIELD PRO-HEAL™. To on worzy na skórze trójwymiarową siatkę 3D skutecznie chroniącą przed niekorzystnym działaniem środowiska zewnętrznego.

Opracowując składy kosmetyków, naukowcy SHECELL świadomie sięgają po najnowsze trendy w dermatologii oraz światowe technologie. Dlatego właśnie w recepturach poszczególnych produktów SHECELL dermatologic używa się surowców aktywnych w maksymalnie skutecznym stężeniu. Otrzymywane są nowoczesnymi metodami, specjalnie dopasowanych do potrzeb konkretnego typu skóry.

Na spotkaniu podkreślono, że marka SHECELL powstała z myślą o kobietach, którym zależy na jakości produktów i realnych efektach ich działania. Dlatego wiedząc jak ważne jest, aby kosmetyk anti-pollution działał dwutorowo: otoczył skórę prawdziwą „tarczą ochronną” zabezpieczając przed szkodliwym działaniem smogu, promieniowania UV, działaniem wolnych rodników. Dodatkowo ma ją regenerować, koić i nawilżać.

To, że marka jest ekspertem od specjalistycznej pielęgnacji skóry to nie tylko pusty slogan. Działanie kosmetyków jest potwierdzone niezależnymi badaniami naukowymi a ich realna skuteczność zdobywa zaufanie nawet najbardziej wymagających klientek.

Marka w swojej ofercie ma 5 kosmetyków. Należą do nich kremy do skóry: naczynkowej, odwodnionej, atopowej( suchej, bardzo suchej), z przebarwieniami i dojrzałej.

Shecell Dermatologic - nowe dermokosmetyki

Shecell Dermatologic – nowe dermokosmetyki

Zobaczcie, jak było.