Premiera aplikacji Hype Me przyciągnęła tłum gwiazd. Wśród gości i osób zainteresowanych aplikacją można było spotkać Lidię Popiel, Beatę Tadlę, Kasię Cichopek, Karolinę Szostak, Agnieszkę Mrozińską, Karolinę Pilarczyk czy Michalinę Sosnę. Na prezentacji aplikacji byli także znani you tuberzy m.in Saszan, Paweł Sviniarski Dla Pieniędzy czy Onkaczmarczyk, ekipa TikToka oraz mnóstwo znanych twarzy.

Hype Me przybliża fanów do ich Idoli dając im możliwość otrzymania autografu XXI wieku -dedykowanego filmiku.

Wiele gwiazd zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest budowa i dbałość o relacje z ich publicznością, ale to trudne zadanie. Hype Me jest rozwiązaniem, które pozwoli znanym osobom na bezpośredni kontakt z fanami, a fanom na otrzymanie miłej i osobistej wiadomości od idola lub na sprawienie niezapomnianego prezentu bliskim – mówi Mikołaj Czajkowski, założyciel i CEO Hype Me.

Możemy zarezerwować nagranie i opłacić je przez aplikację. Dla influencerów nie jest to metoda zarobku. Swoją działalnością mogą wspierać wybrane fundacje i inne organizacje charytatywne. Przykładowo Laura Mancewicz dzieli się częścią przychodów z fundacją onkologiczną Alivia.

Zobaczcie relację z premiery aplikacji HYPE ME: