Pasta Straw to marka, która idealnie w wkomponowuje się w eko trendy. Jej produkt właśnie został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2020.  To w pełni biodegradowalna i naturalna alternatywa dla jednorazowych słomek z plastiku. Produkty wykonane są z makaronu, pełni wegańskie oraz trwalszym niż ich papierowe zamienniki. Idealny produkt dla gastronomii, hoteli czy firm organizujących imprezy. Nadają wyjątkowy wygląd wszystkim drinkom, a dostosowanie ich długości nie wymaga użycia nożyczek.

Do czego można używać słomek Pasta Straw?

Soki → Słomki Pasta Straw idealnie sprawdzają się w przypadku świeżo wyciskanych soków, koncentratów owocowych oraz shaków.

Drinki → Makaronowi nie straszne są wysokoprocentowe alkohole takie jak gin, whisky czy rum. Dodatkowo nadaje on niepowtarzalny wygląd nawet najbardziej wymyślnym koktajlom.

Zimne napoje → Nie ważne czy mówimy o wodzie, piwie, gazowanym napoju czy mrożonej herbacie. Pasta Straw staje na wysokości zadania również w przypadku dużej ilości lodu.

Na każdą okazję → Nasz produkt zdaje egzamin zarówno podczas codziennych posiłków czy przerw w pracy, jak i również podczas wszelkiego rodzaju imprez prywatnych, koncertów i festiwali. Jest również doskonałym elementem zrównoważonego rozwoju barów i restauracji.

Kilka słów o samej marce

Działalność firmy ma swoje korzenie w prostej idei. Twórcy zastanawiali się w jaki sposób, dzięki zmianie prostych nawyków można przyczynić się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego. Dzięki redukcji zużycia plastiku – podczas codziennych posiłków, wyjść ze znajomymi czy wieczornych spotkań w pubie, każdy może dołożyć cegiełkę do zmniejszenia poziomu zanieczyszczenia naszej planety.

Twórcy wychodzą z założenia, że całkowita rezygnacja z pewnych produktów nie jest rozwiązaniem. Zakazywanie używania przedmiotów do jakich zdążyliśmy już przywyknąć – takich jak słomki do napojów czy jednorazowe kubki, nie jest satysfakcjonującym wyjściem z sytuacji. Dlatego też ich celem jest dostarczanie najlepszych alternatyw dla wszelkiego rodzaju plastikowych produktów jednorazowego użytku.

Dzięki działaniom marki, zarówno konsumenci, jak i organizatorzy wydarzeń, właściciele wszelkiego rodzaju restauracji, barów czy hoteli mogą przyłożyć się do działań mających pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

 

artykuł powstał we współpracy z marką Pasta Straw Polska