Marka Beautifly powstała z myślą o kobietach i ich potrzebach dbania o siebie. Cała gama produktów Beautifly umożliwia doskonałą pielęgnację, odmładzanie oraz korygowanie niedoskonałości dostępne na co dzień, bez konieczności wychodzenia z domu.

Produkty Beautifly swoją jakością i skutecznością dorównują zabiegom gabinetowym, a jednocześnie pozwalają na oszczędność czasu w dzisiejszym zabieganym świecie. Produkt B-CLEAN BEAUTIFLY został nominowany w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

Odpowiednie oczyszczanie i nawilżenie, to gwarancja pięknej i zdrowej skóry. Połączenie dwóch trybów – technologii Thermal SPA oraz technologii T-sonic pozwala na podniesienie standardów dotychczasowej pielęgnacji. B-CLEAN, to jedyna na rynku szczoteczka soniczna do mycia twarzy z podgrzewaniem, dzięki któremu łatwo i skutecznie usuwa się makijaż!

Beautifly w Influencer's Top 2020

Beautifly w Influencer’s Top 2020

 

Technologia Thermal SPA w bezpieczny i przyjemny sposób nie tylko oczyści Twoją skórę ze wszystkich zanieczyszczeń, ale dodatkowo zrelaksuje ją i odpręży. Temperatura ok 55°C sprawi, że cały Twój makijaż w połączeniu ze środkiem myjącym rozpuści się, a cera będzie dokładnie oczyszczona. Już nigdy więcej rozcierania i rozmazywania podkładu po Twarzy. B-Clean to oczyszczanie nowej generacji!

 

Szczoteczka B-Clean posiada magnetyczną, indukcyjną bazę do ładowania. Nie masz miejsca w swojej łazience, czy przy umywalce? Nic straconego! Szczoteczkę B-Clean z łatwością przymocujesz obok lustra. Dzięki temu masz ją zawsze pod ręką, a odsunięta od umywalki pozostaje w czystości.

 

 

Cechy:

 • 2 w 1: oczyszczanie, masaż
 • 8000 transdermalnych sonicznych pulsacji T-sonic na minutę
 • Ultracienkie wypustki 0,6 mm błyskawicznie generujące pianę
 • Technologia thermal SPA dokładnie usuwająca makijaż
 • 12 silikonowych stref masujących zwiększających komfort użytkowania
 • Główka flexi lepiej docierająca do trudno dostępnych miejsc
 • Magnetyczna baza ładowania indukcyjnego
 • 8 poziomów intensywności
 • Najcichsza szczoteczka soniczna na rynku
 • Szczoteczka wykonana z silikonu medycznego
 • 6 miesięcy użytkowania na jednym ładowaniu

 

 

Sposób użycia:

Dokładne oczyszczenie twarzy trwa tylko 5-minut dziennie:

01 – Zwilż twarz oraz szczoteczkę wodą i nałóż produkt czyszczący na główkę szczoteczki. Włącz ją.

02 – Wybierz odpowiednią dla siebie intensywność i delikatnie przesuwaj szczoteczką po twarzy kolistymi ruchami. Inteligentny timer przeprowadzi Cię przez proces oczyszczania.

03 – Po 5 minutach przełącz szczoteczkę na tryb dogłębnego złuszczania. Zaświeci się biały wskaźnik. Poruszaj szczoteczką wzdłuż linii włosów, równomiernie wokół nosa, pod oczami oraz wokół podbródka.

04 – Po zakończeniu wyłącz szczoteczkę, opłucz twarz oraz B-Clean pod bieżącą wodą.

05 – Po dokładnym umyciu wykonaj masaż wykonany szczoteczką B-Clean z zastosowaniem Twojego ulubionego kosmetyku.

 

Cena: 599 zł. Do kupienia w EURO AGD, Media Markt, Media Expert i Perfumesco.

artykuł we współpracy z Beautifly