Plebiscyt Influencer’s Top 2020 nabiera rozpędu. Nominację otrzymuje marka Favillier z produktem Venezia.

Favillier to pozytywna energia i świetny jakościowo produkt. W rozmowie z nami założycielka marki mówi: ,,Nasza przygoda zaczęła się w 2015 roku, kiedy to Emilia Favilli (1979), stworzyła markę Favillier. To wyjątkowo oryginalne chusty z autorską zapinką skórkową, które natychmiast skradły serca kobiet. Inspirowana jej wieloletnim życiem w Holandii i Włoszech a także zafascynowana jej podróżami do Tajlandii, zrealizowała swoje marzenie tworząc produkt, który sama pokochała. Po urodzeniu swojej córeczki Julli, zajęła się projektowaniem modnych przedmiotów, które są nie tylko funkcjonalne ale przede wszystkim ponadczasowe. Minimalistyczny i unikalny design, autorska zapinka ze skóry naturalnej oraz całkowicie ręczne wykonanie w połączeniu z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów sprawia, że Favillier jest tak wyjątkowy i pożądany”

 

Favillier w Influencer's Top 2020

Favillier w Influencer’s Top 2020

 

Minimalistyczny, ponadczasowy i unikalny design uzupełniony autorską i funkcjonalną zapinką skórkową taka jest chusta Venezia. Powoduje, że kobiety czują się w nich oryginalnie, wyjątkowo i bardzo swobodnie.

Marka daje możliwość wyboru własnej kombinacji i stworzenia unikalnego i niepowtarzalnego charakteru swojej ulubionej chusty…

  • idealna do noszenia w stylizacjach biurowych, w okresie wiosny i jesieni oraz na chłodniejsze wieczory letnie
  • możliwość noszenia z widoczną zapinką bądź ukrytą pod materiałem
  • zapinka ręcznie wykonana z roślinnie garbowanej skóry naturalnej lub EKO skóry
  • możliwość doboru zapinki w innym kolorze

 

artykuł we współpracy z marką Favillier