Każdy z nas marzy o pięknym hollywoodzkim uśmiechu. Biel zębów to odzwierciedlenie naszego stylu życia, codziennej higieny czy po prostu uwarunkowań genetycznych. Na rynku funkcjonuje masa „cudownych” zabiegów i metod oferujących nam efekty tu i teraz. Często niestety kosztem ingerencji w powłokę szkliwa. My zaciekawiliśmy się metodą oparta o wegańskie składniki od Mr. Whitening. 

Z największą radością witamy Mr.Whitening w gronie nominowanych produktów Plebiscytu Influencer’s TOP2020. Mr.Whitening . I Twój uśmiech staje się piękniejszy 

To rozwiązanie jest w pełni bezpieczne.
Wykorzystuje naturalne, wegańskie składniki i co ważne nie było testowane na zwierzętach. To bezpieczna i wygodna alternatywa dla zabiegów dentystycznych i nie zawsze skutecznych domowych rozwiązań.

Największym atutem tej metody jest jej możliwość stosowania w domu, co sprawia, że jest najchętniej wybieraną przez konsumentów. Żel do zębów działa znacznie mocniej, niż paseczki plastikowe, które nie przylegają idealnie do zębów i nie są w stanie wybielić wszystkich równomiernie. Działa też silniej, niż obecnie modne, proszki z aktywnym węglem.

Stosowane żele są bardzo proste w użyciu, a osiągane w krótkim czasie efekty zachęcają do regularnego stosowania. W czasie pełnej kuracji, czyli w ciągu 12 dni, można wybielić zęby nawet o 9 odcieni.

Twoje zęby, to Twój skarb!
Warto o nie dbać i mądrze inwestować w ich pielęgnacje. Koniec ze stosowaniem byle jakich środków wybielających z drogerii!
We współczesnym świecie białe, zdrowe zęby i piękny uśmiech, to symbol zdrowia i urody oraz synonim sukcesu i luksusu.

Teraz naturalnie, bez bólu oraz za rozsądną cenę możesz tego luksusu zaznać dzięki Mr.Whitening 

Artykuł powstał we współpracy z marką Mr. Whitening