PROSECCO BOX tworzy personalizowane zestawy prezentowe, gotowe na wyjątkowe okazje. Zespół wybiera najlepsze, często niedostępne w Polsce, artykuły, które wyróżniają się jakością, estetyką i ekskluzywnością. Marka jest nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

Zestaw Prosecco Box lub Bambina Box, występuje w wielu odsłonach, m.in. świątecznej (Christmas Box), ślubnej (Wedding Box), Ekskluzywnej (Premium i Exclusive) i oczywiście klasycznej – Prosecco Box. Każdy z nich można ponadto spersonalizować: dodać dedykację, imię, wybrać rozmiar czy naturalne kamienie do bransoletki.

Co znajduje się np. w zestawie PROSECCO BOX? 

Każda Dama pragnie odprężyć się w seksownej bieliźnie przy pralinach i lampce z bąbelkami. Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, przygotowaliśmy box, pełen niezwykłych prezentów.  Znajdziecie w nim:

– bransoletkę ze srebrną pozłacaną 24K złotem przewieszką. Do wyboru kamienie naturalne:

* szare jadeity, które uważane są za święty kamień władzy, długowieczności, mądrości, płodności i równowagi

* turkusy uważane za kamień ochronny, klejnot kobiet. Dodaje sił, obdarza pagodą umysłu, zapewnia powodzenie i szczęście

* czarne Agaty, które uważa się za kamień równowagi fizycznej emocjonalnej i intelektualnej. Czarny Agat pomaga rozładować stres i napięcie, uspokaja i wzmacnia siły życiowe

 

 

 

artykuł we współpracy z Prosecco Box