Dom to miejsce, w którym czujemy się bezpiecznie. Przez lata tworzymy go z pasją, wkładając całe swoje serce w każdy kąt. To właśnie w domu spędzamy połowę swojego życia. To tutaj przeżywamy wspaniałe chwile, z których powstają piękne wspomnienia. Dlatego chcemy dbać o niego w wyjątkowy sposób, zwracając uwagę na najmniejsze szczegóły. Z pasji do ciepłych rodzinnych i niezwykle czystych wnętrz powstała linia HD. 

Powitajcie w gronie nominowanych produktów kategorii DOM Plebiscytu Influencer’s TOP2020 markę House Detailing ze swoim sztandarowym setem #Kitchen.

House Detailing (HD) to nowoczesna linia środków czystości firmy Live Chem. Istotą detailingu jest dobór dedykowanych preparatów do czyszczonej powierzchni.

Impulsem do stworzenia nowej polskiej marki był silny proekologiczny trend po stronie konsumentów. Produkty HD to nowa jakość w Twoim domu. Utrzymanie czystości na najwyższym poziomie nigdy nie było tak mocno powiązane z troską o naturę.

Środki do pielęgnacji wnętrz powstają na bazie nowoczesnych receptur, które są gwarancją wysokiej skuteczności. Codzienne stosowanie środków z linii HD może być przyjemnością, dzięki zawartości naturalnych olejków zapachowych.

Opakowania HD również zostały zaprojektowane tak, aby spełniać wysokie oczekiwania konsumentów. Butelki wykonane są z materiału pochodzącego z recyclingu i, po użyciu, mogą być ponownie w całości przetworzone.

House Detailing Set # Kitchen to zestaw produktów do czyszczenia i pielęgnacji kuchni. Zestaw zawiera:
HD Degreaser (odtłuszczacz uniwersalny) – preparat, o zapachu mandarynki, do usuwania tłustych zabrudzeń. Bezpieczny dla szkła, powierzchni metalowych, laminowanych oraz powierzchni z tworzyw sztucznych.

House Detailing Set #Kitchen

House Detailing Set #Kitchen

HD Furniture Care Lemon – płyn do pielęgnacji mebli – preparat do czyszczenia mebli, laminatów, blatów i innych gładkich powierzchni. Pozostawia powierzchnie błyszczące i pachnące. Nie pozostawia smug, odświeża, szybko wysycha, nie niszczy materiału.

HD Oven Cleaner Strong – preparat do usuwania tłustych zabrudzeń z piekarników, grilli i rusztów.

House Detailing Set #Kitchen

House Detailing Set #Kitchen

Artykuł powstał we współpracy z marką House Dtailing