Nowa formuła w blasku złota! Kochasz wszystko, co się mieni? W takim razie bezapelacyjnie pokochasz i czarne mydło z oliwą z oliwek extra virgin. To unikatowe połączenie, które ozłoci Twoją skórę! Czarne mydło Gold Savon Noir to produkt nominowany w Influencer’s Top 2020.

Doskonałe dla skóry dojrzałej

Delikatna konsystencja w łagodny sposób złuszcza martwy naskórek i dogłębnie oczyszcza skórę niczym peeling enzymatyczny. Czarne mydło intensywnie dotlenia skórę, oczyszcza ją i stanowi podstawę wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych. Zawiera oliwę z oliwek extra virgin, która powoduje, że skóra staje się gładka, miękka i odświeżona. Bogactwo witamin w niej zawarte z łatwością przenikają w głąb skóry, poprawiając jej kondycję, nadając jej zdrowy i promienny wygląd.

 

Czarne Mydło - Gold Savon Noir w Influencer's Top 2020

Czarne Mydło – Gold Savon Noir w Influencer’s Top 2020

Zastosowanie

Dla najlepszych efektów mydło należy stosować po gorącej kąpieli. Na wilgotną skórę ciała nakładamy cienką warstwę mydła. Po 10 min zmywamy za pomocą wody, a następnie masujemy ciało rękawicą Kessa. W celu oczyszczenia skóry twarzy zwilżamy skórę ciepłą wodą, a następnie myjemy twarz mydłem, omijając okolice oczu. Na końcu zmywamy twarz za pomocą wody. Po zastosowaniu mydła, dla uzyskania jeszcze lepszego efektu, warto zadbać o dodatkowe nawilżenie skóry.

artykuł we współpracy z NACOMI