Naturalny balsam do łap od Doganica, to zdecydowanie MUST HAVE psiej kosmetyczki. Dla suchych łap zwierzaka jest niczym krem do rąk w kosmetyczce właściciela! Nominacja Influencer’s Top 2020. rePAWer, to naturalny, delikatny a zarazem skuteczny ratunek dla suchych, a nawet pękających poduszek łap.

A co oznacza, że jest naturalny?
Jest stworzony na bazie olejów i maseł roślinnych i żeby tego było mało, jego działanie jest podkręcone przez naturalne olejki eteryczne i witaminę E!
W swojej formule zawiera, takie składniki jak:
– odżywcze i szybko wchłaniające się masło cupacu,
– nawilżające i kojące oleje: kokosowy oraz jojoba,
– niezastąpiony przy regeneracji i zadaniach specjalnych – olej konopny,
– antybakteryjny i dezynfekujący naturalny baslam Copaiba.

Doganica – naturalna pielęgnacja dla Twojego psa

Doganica to naturalne i bezpieczne produkty do codziennej pielęgnacji i ochrony psiej skóry — by na pysku Twojego psa ciągle gościł uśmiech. 

Uważamy, że nie każdy problem skórny musi kończyć się antybiotykami i sterydami, a w dbaniu o psią skórę lepiej zapobiegać niż leczyć. Doganica pomoże Ci zadbać o Twojego psa, czerpiąc z siły natury.
Naturalna pielęgnacja to same korzyści. Nie martwisz się problemami skórnymi i cieszysz się każdą chwilą spędzoną na dworze razem z psem.
Zdrowy pies to zdrowy Ty!
Pamiętaj, że obcowanie z naturą wpływa także na twoje ciało i umysł — wzmacnia odporność, redukuje stres, daje szczęście.

Doganica – naturalna pielęgnacja dla Twojego psa