Silikonowe lampki Rabbit&Friends – nominacja Influencer’s Top 2020.

Wiemy jak ważny jest spokojny sen maluszka. Lęk przed ciemnością to jeden z głównych i najczęstszych lęków dziecięcych. Pojawia się w momencie kiedy wyobraźnia dziecka zaczyna się rozwijać. To duży stres nie tylko dla malucha, ale także dla rodziców którzy często nie wiedzą jak mogą pomóc dziecku. 

Silikonowe lampki Rabbit&Friends – z potrzeb mam i radości dzieci

Lampki Rabbit&Frends są mięciutkie, miłe w dotyku. 

 Lampka także z powodzeniem sprawdzi się podczas wieczornej pielęgnacji maluszka, przy przewijaniu niemowlaków czy karmieniu, bez konieczności włączania głównego oświetlenia pokoju.Wykonane zostały bowiem z silikonu spożywcza o “pudrowym” wykończeniu. 

Silikonowe lampki Rabbit&Friends – z potrzeb mam i radości dzieci

To sprawia, że dotykając lampkę nie odczuwamy nieprzyjemnego wrażenia sztucznego tworzywa, a miłą niemal jedwabistą powierzchnię. Łagodne światełko nie razi w oczy, ale jest na tyle widoczne aby lekko rozjaśnić mrok wokół łóżeczka. Jeśli dziecko ściśnie lampkę, to nic jej się nie stanie i już po paru chwilach lampka wróci do swojej normalnej postaci.
Lampki idealnie wpisują się w wystrój pokoju dziecięcego. Uniwersalny biały kolor jak i pastelowy błękit czy róż, doskonale wpasowują się w aranżację przestrzeni najmłodszych, czyniąc ją jeszcze bardziej milszą.

Lampka Rabbit&Frends – Miś z pilotem,  połączenie klasycznej lampki działającej na klepnięcie z dodatkową możliwością  sterowania jej na odległość.

Nie trzeba podchodzić do lampki aby móc ją obsłużyć, wystarczy że skorzysta się z pilota. Z jego pomocą ma się więcej możliwości: 

  • włączać i wyłączać lampkę na odległość,
  • regulować intensywność światła,
  • zmieniać kolory świecenia,
  • wybierać pomiędzy migotaniem a łagodną zmianą kolorów.