Odrobina pikanterii w Plebiscycie Influencer’s TOP 2020. Nominacja dla Crunlight Multigrain Chips Jalapeño.

ONA

Prawdziwa kobieta ma różne oblicza! Raz jest słodka i delikatna, raz zamyślona i niedostępna, a raz drapieżnie ostra. Nigdy do końca nie wiadomo, czy mamy do czynienia z układną anielicą, czy może właśnie obudziła się do życia pani diablica! Fakt jest jednak jeden, każda z nich potrzebuje chwili tylko dla siebie. Najlepiej z ulubioną przekąską! Nowa propozycja marki Crunlight – chrupki wielozbożowe o ognistym smaku papryczek Jalapeño – nie tylko zaspokoi chęć na coś smacznego i chrupiącego, ale także podkreśli  dynamiczną osobowość nowoczesnej kobiety.

OGIEŃ

Nie od dziś wiadomo, że nawet księżniczka chilloutu raz na jakiś czas odstawia miętową herbatkę i przeistacza się w ostrą babeczkę, gotową do spełniania najskrytszych marzeń. Aby dodać sobie energii, sięga wtedy po pyszną przekąską o wyrazistym smaku. Papryczki Jalapeño symbolizują moci pozytywną energię, rozgrzewają i zachęcają do podejmowania wyzwań. Ich pobudzający zapach i przyjemnie piekący smak to uosobienie ognistego temperamentu. Wyraziste Jalapeño nieodłącznie kojarzą się z pasją życia i otwartością na nowe doświadczenia.

Crunlight Jalapeno

Z nowymi wielozbożowymi chrupkami Crunlight o smaku Jalapeño wszystko nabierze inspirującej ostrości!

PRZYJACIÓŁKI

Otwórzcie się na nowe doznania smakowe od marki, która otrzymała nagrodę w poprzedniej edycji INFLUENCER’S TOP 2019 za produkt o smaku fromage.

www.facebook.com/Crunlight

www.instagram.com/crunlight

Crunlight Fromage

Artykuł powstał we współpracy z marką Crunlight