Marka to klasyka polskiej pielęgnacji ust. Początki tego kosmetyku na rynku  aptecznym sięgają 1993r. Od tego czasu balsam Tisane cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem i ogromną ilością pozytywnych opinii użytkowników. Nic dziwnego – w końcu jego formuła opiera się na farmaceutycznych tradycjach receptur ziołowych. Wraz z wysoką skutecznością pielęgnacyjną, w parze idą pyszny waniliowy aromat i miodowy smak. Produkt został nominowany w Influencer’s Top 2020.

Kompozycję substancji czynnych w Tisane stanowią:  Ziołowe ekstrakty z melisy, jeżówki i ostropestu, miód, wosk pszczeli, olej z oliwek, olej rycynowy, witamina E.

Jest to doskonała kompozycja wszystkich niezbędnych właściwości potrzebnych twoim ustom. Składają się na nie działania ochronne, odżywiające, nawilżające, wygładzające i regenerujące. Ekstrakty roślinne dodatkowo wspierają działanie przeciwwirusowe, co może być przydatne w walce z opryszczką.

Tisane jest idealnym rozwiązaniem na spierzchnięte, czy podrażnione usta. Efekty odczuwalne są już po pierwszej aplikacji – balsam wygładza suche skórki i pozostawia przyjemną, woskową powłokę ochronną. Nie pozostawia na ustach tłustej warstwy i nie powoduje zbierania się kosmetyku w kącikach ust. To właśnie z tych powodów mamy tak ogromną grupę zadowolonych klientów.

zobaczcie social media marki:
https://www.instagram.com/tisane_naustachwszystkich/

artykuł we współpracy z Farmapol