TRE PONTI to włoska marka z akcesoriami dla psów i kotów. Nowoczesny, niepowtarzalny design został doceniony przez psy i ich opiekunów na całym świecie. Nominacja Influencer’s Top 2020.

Wszystkie akcesoria Tre Ponti produkowane są we Włoszech, z materiałów najlepszej jakości.


Szelki Easy Fit to idealne rozwiązanie na spacery, obszyte są odblaskową taśmą, dzięki czemu Twój pupil będzie widoczny i bezpieczny nawet po zmroku.


Pozwól poczuć się swojemu psu podczas spaceru jak na wybiegu mody we Włoszech. Jego modny wygląd dopełni Twoją stylizację!
Kolory do wyboru: http://www.treponti.pl/kategoria-produktu/szelki/dla-psow-malych-i-srednich-ras/regulowane-pod-brzuchem/

Włoska marka Tre Ponti

Tre Ponti to włoski, wiodący producent akcesoriów dla zwierząt domowych. W ofercie znajdują się szelki i smycze dla psów oraz kotów. Firma Tre Ponti mająca siedzibę w Treviso, niedaleko Wenecji swój sukces na rynku zawdzięcza wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym cyklom produkcyjnym odbywającym się w całości we Włoszech.

Pierantonio Cecconato, właściciel i założyciel rodzinnej firmy Tre Ponti, posiadający 40-letnie doświadczenie w przemyśle włókienniczym, zaprojektował, wyprodukował  i opatentował znakomite szelki dla psów Easy Fit. Zainwestował w doskonałych pracowników, najnowsze urządzenia oraz doskonałej jakości surowce co doprowadziło do stworzenia udanego, szerokiego wachlarza produktów, w pełni odpowiadających potrzebom naszych czworonogów.


Więcej o nas:FB https://www.facebook.com/szelkitreponti/

IG  https://www.instagram.com/treponti.pl/http://www.treponti.pl/