QEENCY to najwyższej jakości naturalne napoje: soki owocowe, smoothie owocowo-warzywne, napoje z aloesem, woda kokosowa oraz lemoniady. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 za swoje lemoniady. Czym się wyróżniają?

LEMONIADA QEENCY – MOJITO

Kultowa, gazowana lemoniada. Bez konserwantów i sztucznych barwników. Wyprodukowana nie z koncentratu, ale z 20% zagęszczonych soków z cytryny i limonki. Napój pasteryzowany. Niesamowity kultowy smak znanego drinku Mojito. Idealny na letnie wieczory. Twist nakrętka pozwala na szybkie otworzenie a jednocześnie zamknięcie w razie potrzeby. Lemoniada Qeency sprzedawana jest też w wersji niegazowanej. Szklana butelka jest najlepszym opakowaniem dla napojów i pomaga zachować wszystkie walory smakowe.

LEMONIADA – RABARBAR

Orzeźwiająca lemoniada o smaku rabarbaru. Słodko- kwaśna nuta, idealna na piknikowe letnie wyjazdy. Napój wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników. Lemoniada zawiera 20% naturalnych soków z jabłek, rabarbaru i cytryny. Ten owocowy napój jest pasteryzowany.

DYSTRYBUCJA:  AUCHAN, Leclerc, Intermarche, Kaufland, POLO MARKETY, stacje BP, sklepy internetowe

artykuł powstał we współpracy z marką QEENCY