Hurtelektryczny.pl to sklep internetowy z bogatą ofertą produktów z zakresu elektryki i nie tylko. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020.

Platforma hurtelektryczny.pl zaspokaja potrzeby zarówno tych klientów, dla których przede wszystkim liczy się dobra jakość i nadążanie za najnowszymi trendami światowego designu, jak i szukających konkretnych produktów elektrycznych w rozsądnej cenie. Zapewnia profesjonalną obsługę, rzetelne doradztwo i wsparcie klientom indywidualnym oraz biznesowym, rozwija współpracę z projektantami i architektami wnętrz.

Hurtelektryczny.pl w Influencer's Top 2020

Hurtelektryczny.pl to bezpośredni dystrybutor producentów oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz profesjonalnych produktów elektrycznych. Dzięki temu gwarantuje największy wybór w dobrych cenach!

Klient jest najważniejszy, dlatego priorytetem jest doradztwo i obsługa na najwyższym poziomie. Marka prowadzi także profesjonalny blog z mnóstwem porad, pomysłów i inspiracji!

W plebiscycie Influencer’s TOP 2020 prezentuje wspaniałe, designerskie lampy wraz z trzema wiodącymi dostawcami: Nowodvorski, Markslojd oraz Argon.

artykuł we współpracy z hurtelektryczny.pl