Zastanawiacie się nad zmianą samochodu? Szukacie wyjątkowego modelu, który nie tylko ma świetne osiągi, ale też nowoczesną linię? W takim razie koniecznie zwróćcie uwagę na nowe Renault Captur.

Znany i lubiany przez wielu miłośników marki Renault model Captur zmienił się dla każdej z nas. Samochód zyskał nowoczesną sylwetkę z charakterystycznymi dla SUV-a atletycznymi i dynamicznymi kształtami. Wnętrze z kolei oferuje wiele możliwości aranżacji i jest jeszcze bardziej przestronne! To świetna wiadomość dla każdej z nas. Bez problemu zmieścimy tutaj niejedną torbę wracając z udanych zakupów, ale też wygodnie i stylowo zadamy szyku w drodze do pracy.

Personalizacja szyta na miarę

Renault Captur przyciąga nową, wyjątkową linią kolorystyczną. Orange Atacama, Czerwony Flamme i Niebieski Iron to dynamiczne kolory, które świetnie oddają charakter i temperament nie tylko auta, ale każdej z nas! W ofercie znajdziemy aż 11 kolorów nadwozia, 4 kolory dachu i 3 pakiety personalizacji. Dach jest ważnym elementem programu personalizacji nowego Renault Captur. Jest dostępny w tym samym kolorze co nadwozie lub w jednym z czterech kolorów jak Czarny Étoilé, Orange Atacama, Szary Highland i Biały Albâtre. Może też być wyposażony w relingi dachowe bądź w przeszklony, panoramiczny, otwierany dach. Wszystkie te rozwiązania dają unikatowe możliwości stworzenia auta wyjątkowego w swojej klasie i estetyce szytej na miarę przyszłego kierowcy.

Renault Captur
Essais presse Nouveau Renault CAPTUR en Grèce

Rewolucyjne wnętrze

Rewolucyjne wnętrze Renault Captur sprawia, że poczujemy się w nim jak w aucie klasy premium. Dzięki szeroko zastosowanym najnowszym technologiom oraz większym wyświetlaczom wnętrze jest perfekcyjnie ergonomiczne i nowoczesne. Pozwala w pełni cieszyć się doznaniami z jazdy. Renault postawił na wysokiej jakości materiały wykończeniowe, deska rozdzielcza, płaty drzwi i obramowanie środkowej konsoli z powłoką typu soft touch, staranne wykończenie elementów wyposażenia, zmieniona konstrukcja siedzeń to tylko niektóre udogodnienia, które sprawią, że nasza podróż staje się komfortowa i bezpieczna.

Ekran na miarę XXI wieku

Kluczowym elementem Smart Cockpitu Renault Captur stanowi 9,3-calowy ekran multimedialny. To największy ekran w tym segmencie. Pionowy tablet powiększa wizualnie deskę rozdzielczą. Wprowadza akcent nowoczesności we wnętrzu, a lekkie zakrzywienie ekranu zapewnia lepszą czytelność wyświetlanych informacji. Jest nachylony ku kierowcy co znacznie ułatwia i poprawia bezpieczeństwo prowadzenia auta. Dzięki nowemu systemowi multimedialnemu Renault EASY LINK oferuje kompletny zestaw łatwo dostępnych, prostych w obsłudze usług multimedialnych i nawigacji. Dobra nawigacja to podstawa szybkiego i sprawnego przemieszczania się nie tylko w mieście, ale też poza nim.

Renault Captur
Nouveau Renault CAPTUR

Nowoczesny i ekonomiczny silnik

Decydując się na zakup Renault Captur możemy wybrać jeden z odnowionych silników benzynowych i wysokoprężnych. Współpracują one z manualną, 5- lub 6-stopniową skrzynią biegów bądź z automatyczną, 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią EDC. Wszystkie silniki są najnowszej generacji. Wyposażone w zawansowane technologie zapewniające zgodność z wymaganiami najwyższych norm oraz zoptymalizowany poziom zużycia paliwa i emisji spalin. Co więcej w tym roku dostępne będą modele z napędem hybrydowym E-TECH Plug-in. Będzie to pierwszy tego rodzaju napęd, zarówno w Grupie Renault, jak i w tym segmencie aut.

Bezpiecznie i komfortowo

Nowy model Renault Captur to nie tylko nowoczesna linia nadwozia. Samochód został wyposażony w szereg rozwiązań, które zwiększają komfort jazdy, ale wpływają przede wszystkim na bezpieczeństwo podróżujących. Dzięki modyfikacji konstrukcji nadwozia zgodnie z platformą CMF-B udało się wprowadzić takie rozwiązania jak:

  • adaptacyjna poduszka powietrzna kierowcy,
  • kurtynowe poduszki powietrzne o dużej pojemności,
  • napinacze pasów bezpieczeństwa z ogranicznikami napięcia,
  • mocowania ISOFIX zgodne z nową normą iSize.

Nie można zapominać również o rozbudowanej i najnowocześniejszej w tym segmencie samochodów gamie systemów wspomagania prowadzenia. Kierowca może skorzystać z kamery 360°, systemu wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania rowerzystów i pieszych, a nawet asystenta jazdy w korku i na autostradzie.

Renault Captur to samochód funkcjonalny, o nowoczesnej linii nadwozia z licznymi rozwiązaniami, które sprawią, że codzienna jazda będzie nie tylko bezpieczna, ale przede wszystkim komfortowa. To samochód idealny dla kobiet, które cenią niezależność, innowacyjność i chcą wyróżnić się prowadząc samochód na miarę XXI wieku.

Artykuł powstał we współpracy z Renault Polska.