Gehwol Fusskraft Soft Feet Schaum – pianka pielęgnacyjna do skóry została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020. Marka w zeszłym roku zdobyła uznanie naszego plebiscytu w jesiennej edycji i była jednym z najchętniej pokazywanych produktów przez jury.

Pianka marki Gehwol przeznaczona do codziennej pielęgnacji normalnej i suchej skóry, zawiera kompleks składników nawilżających: Ekstrakt z aloesu – wysoko skoncentrowany w połączeniu z mocznikiem zmniejsza szorstkość skóry, a także zapewnia równowagę hydrolipidową.

Gehwol w Influencer's Top 2020

Kwas hialuronowy – głęboko wnika w skórę i zapewnia jej długotrwałe nawilżenie. Mocznik (3%)– zapewnia skórze odpowiednie nawilżenie, redukuje zrogowacenia i zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Olej z awokado i Oliwa z oliwek – chroni skórę przed utratą wilgoci i stymuluje regenerację komórek. Pianka poprawia wyraźnie elastyczność skóry i pozostawia przyjemne uczucie nawilżenia skóry, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych śladów, nie zawiera: parabenów, emulgatorów i silikonu.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząsnąć, nakładać trzymając dozownik do góry. Małą ilość pianki (orzech laskowy) aplikować codziennie na skórę i rozprowadzić.

artykuł powstał we współpracy z marką Gehwol