Przejdź przez życie modnym krokiem – nawet po własnym domu! Kapcie damskie Cashmere  sprawią, że Twoje stopy będą prezentować się pięknie cały czas, nieważne, czy właśnie sprzątasz, odpoczywasz z książką, czy pracujesz.

Wsuń je na nogi, a natychmiast poczujesz przyjemne, sielskie otulenie. Kapcie wykonaliśmy w Polsce w stu procentach z naturalnych produktów. Na wierzchu pokryte są mięciutką skórą owczą.

W środku wyścieliliśmy je puszystą owczą wełną. To specjalny rodzaj wełny, który nie podrażnia skóry i nie uczula.

Processed with VSCO with a4 preset

Naturalne materiały nie tylko cały czas grzeją stopy, ale też regulują temperaturę wewnątrz obuwia, zapobiegając przegrzaniu.

Wierzch kapci zdobi przyjemny kożuszek – przepięknie prezentuje się na stopach! Wsuwana konstrukcja jest zaprojektowana tak, aby zapobiegać samoistnemu zsuwaniu się ze stóp. Nie spadną Ci nawet w trakcie biegania czy skakania! Delikatnie podwyższony spód daje jeszcze większy komfort noszenia. 

Te skórzane kapcie  to klasyka naszej marki. Prosty krój, ozdobne futerko i klasyczne kolory czynią je must havem każdej kobiety. Unikalny design łączy wszystko to, co jest aktualnie w internetowych trendach – sielski slow life oraz nowoczesny sznyt. Wskocz w miękkie futerko i poczuj się jak w luksusowym kurorcie w Skandynawii!