W kategorii dom/ wnętrze w plebiscycie Influencer’s Top 2020 nominowane są świetne produkty. Jednym z nich jest żelazko Saturn Steam Intellitemp. To nie jest tylko typowe żelazko – ma wbudowaną pompę, tak jak w generatorach pary, co oznacza, że możesz wykorzystać technologię generatora pary, ale w sposób dogodny dla żelazka.

Wbudowana pompa wytwarza ciśnienie o wartości 1 bar, co zapewnia stały przepływ pary, gdy jest to potrzebne. Pompa współpracuje ze stopą Aeroglide, aby równomiernie rozprowadzać parę po całej stopie za pomocą 485 otworów parowych. Stwarza to miękki efekt dla łatwego poślizgu i bezbłędnego wykończenia. Ponadto posiada unikalne podświetlenie zagnieceń, która pomaga wyszukać niedoprasowane zagniecenia, idealne dla ciemniejszych tkanin, dzięki czemu za każdym razem można uzyskać nieskazitelne wykończenie.


W przeciwieństwie do zwykłego żelazka, technologia IntelliTemp ma jedną optymalną temperaturę, która jest odpowiednia do prasowania wszystkich tkanin i rodzajów odzieży. Oznacza to, że nie trzeba przełączać się między ustawieniami i czekać, aż żelazko się nagrzeje i ostygnie, oszczędzając w ten sposób czas prasowania. Ponieważ optymalnie dobrano optymalną temperaturę do wszystkich tkanin, możesz bezpiecznie prasować swoje ubrania bez obaw o uszkodzenia lub nabłyszczeie. Saturn Steam z IntelliTemp pozwoli na znacznie łatwiejsze, szybsze i bezproblemowe prasowanie.


Dane techniczne:
Wydajność pary: 40 g / min
Przewód zasilający: 3,0 m
System antywapienny
Automatyczne wyłączanie
Stopa Aeroglide Ceramic
Regulacja pary
Zbiornik na wodę o poj. 350 ml
Moc: 2400 W
Pionowa para
System zabezpieczający przed kapaniem

artykuł we współpracy z Morphy Richards