Seksowne, kobiece, eleganckie i zapobiegające żylakom – tak, takie mogą być podkolanówki. Takie są podkolanówki marki Veera. Poznaj produkt na miarę XXI wieku, który został nominowany do edycji wiosna / lato 2020 Influnecer’s TOP i zadbaj o swoje nogi w nietypowy, a skuteczny sposób!

Dlaczego podkolanówki Veera są inne niż wszystkie?

Zwykłe podkolanówki kojarzą Ci się pewnie ze starszymikobietami / babciami; tym, że szybko rozciągają się, a przez to obsuwają się do kostki i wystają np. spod spodni czy sukienki. To wszystko z kolei sprawia, że gdy słyszysz ,,podkolanówki’’ masz w głowie same nieestetyczne obrazy i pewnie sama nie chciałabyś takich podkolanówek nosić. Czy tak nie jest? To wszystko jest bardzo zrozumiałe i zgadzamy się z Tobą jak najbardziej.

Jako kobieta XXI wieku masz prawo wymagać od każdego produktu najwyższej jakości i tego, że będzie Tobie pomagał w codzienności, a nie ją utrudniał. Od podkolanówek również. Właśnie dlatego podkolanówki Veera nie mają nic wspólnego z tymi strasznymi obrazami, jakie masz w głowie 😊 Podkolanówki Veera to coś więcej niż Ci się wydaje.

Podkolanówki Veera Beauty – idealne, jak druga skóra

W ofercie marki Veera znajdziesz podkolanówki w różnych liniach. Jedną z nich jest linia Veera Beauty – to właśnie podkolanówki z tej linii zostały nominowane do Plebiscytu Influencer’s TOP wiosna / lato 2020. Oto dowody na ich wyjątkowość:

  1. STOPNIOWANY UCISK – podkolanówki Veera Beauty są produktem kompresyjnym, oznacza to, że posiadają one stopniowany ucisk. Podkolanówki uciskająnogi (tzw. kompresjoterapia) i dzięki temu poprawiają krążenie oraz zapobiegają pojawianiu się żylaków.Dzięki uciskowi podkolanówki niwelują pierwsze objawy pogorszonego krążenia, eliminują ból, ciężkość i opuchnięcia nóg.
  2. SKUTECZNOŚĆ – podkolanówki Veera Beauty mają zaznaczone palce i piętę, dzięki temu zawsze założysz je dobrze, co jest to gwarancja tego, że ucisk będzie działał prawidłowo, czyli zadba o przepompowanie krwi w kierunku do serca, aby poprawić krążenie w nogach i zapobiec pojawieniu się żylaków.
  3. TRWAŁOŚĆ – podkolanówki Veera Beauty są wykonane specjalnym splotem, który jest niesamowicie trwały (są odporne na puszczanie oczek), a materiał idealnie przylega do ciała, więc nie musisz się bać, że podkolanówki się obsuną, nie ma takiej możliwości 😊
  4. ŚWIEŻOŚĆ – podkolanówki Veera Beauty zostały wykonane w technologii Silver+, dzięki czemu zawierają jony srebra; jony te zapewniają poczucie świeżości, higieny i czystości nawet, gdy podkolanówki będziesz nosić cały dzień; jony srebra mają właściwości bakterio i grzybobójcze.
Veera Beauty

Veera Beauty to linia profilaktyczna. Idealna na co dzień. Idealna dla Ciebie, bo warto zadbać o zdrowie i piękno swoich nóg już dzisiaj. Podkolanówki Veera są niezwykle wygodne, dopasowują się do Twoich nóg niczym druga skóra. Dzięki swoim właściwościom, nadają lekkości nawet najbardziej zmęczonym nogom. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, uczucie ciężkości nóg, pajączki (pękające naczynka).Po co nosić zwykłe podkolanówki, skoro możesz nosić niezwykłe marki Veera Beauty? Czas odświeżyć garderobę w 2020 roku.

Veera – poznaj markę, która ściska na zdrowie

Veera to wyjątkowe rajstopy, podkolanówki oraz pończochy ze stopniowanym uciskiem. Każdego dnia dbają o zdrowie i piękno Twoich nóg. Dzięki swoim właściwościom, nadają lekkości nawet najbardziej zmęczonym nogom. Przynoszą szybką i skuteczną ulgę w przypadku pierwszych objawów osłabionego krążenia, takich jak: obrzęk, zmęczenie nóg, uczucie ciężkości nóg, pajączki (pękające naczynka). Produkty Veera posiadają stopniowany ucisk skierowany od kostki ku górze, pomaga przez cały dzień naszym żyłom przepompować krew do serca. Najważniejsze jednak jest, że marka Veera dba również o Twoje piękno. Produkty są niezwykle trwałe, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału, idealnie modelują sylwetkę, dzięki czemu będziesz czuła się przez cały czas bardzo komfortowo i kobieco.

Marka Veera od lat cieszy się ogromnym zaufaniem konsumentów. Już wielokrotnie została nagrodzona m.in. nagrodami takimi jak: Konsumencki Lider Jakości, Lider Konkurencyjności, a także Influencers TOP 2019 dla produktów pończochy z linii Veera Przeciwżylakowa i skarpetki męskie z linii Veera For Man.

Artykuł powstał we współpracy z marką Veera