Wielorazowa, wygodna i przy tym faktycznie działająca maseczka ochronna? Tak, to możliwe! W ofercie Veera dostępne są już maski ochronne na twarz, które dzięki wzbogaceniu w mikrocząsteczki srebra wspierają blokowanie namnażania się bakterii, jakie mogą dostać się do naszych dróg oddechowych.

Jony srebra? Na zdrowie!

Veera już od ponad 20 lat działa na polskim rynku, dostarczając specjalistyczne wyroby pończosznicze i bieliźniane dla kobiet i mężczyzn. W dobie pandemii, ochrona zdrowia Twojego i twojej rodziny stała się priorytetem dla naszej firmy. Mając to na uwadze, wprowadziliśmy do oferty bezszwowe maski ochronne na twarz z jonami srebra Silver+®.

4 × anty

W porównaniu do maseczek ochronnych dostępnych na rynku, nasze produkty wykonane są z tkaniny wzbogaconej jonami srebra trwale związanymi z włóknem. Zastosowanie takiej technologii  pozwoliło nam na stworzenie maseczki, która ma właściwości:

  • antybakteryjne (wspomagają utrzymanie naturalnej równowagi bakteryjnej skóry),
  • antygrzybiczne,
  • antyalergiczne,
  • antyzapachowe.

Dzięki tym cechom, oferowane przez nas produkty są bakteriostatyczne, co oznacza, że wstrzymują wzrost i namnażanie się drobnoustrojów. W naszej maseczce zawsze będziesz czuł się komfortowo ze względu na jej anatomiczny kształt i uniwersalny rozmiar, pozwalający na dokładne dopasowanie materiału do każdej twarzy. Dodatkowo tkanina, z jakiej została wykonana maseczka, pozwoli Ci na swobodne oddychanie.

Noś maseczkę przy każdym wyjściu z domu

Kupując wielorazową maseczkę ochronną Silver+®, nie tylko dbasz o zdrowie, ale również oszczędzasz pieniądze i dbasz o środowisko. Nasza maseczka nadaje się do codziennego prania w temperaturze do 60°C, a materiał, z którego została wykonana, zachowuje swoje właściwości aż do 100 prań! Nie zapomnij o uprasowaniu wyschniętej maseczki w 110°C (koniecznie przez dodatkowy materiał). Przywróci to jej impregnacyjne właściwości i przeciwdziała osadzaniu się pary wodnej.

Artykuł powstał we współpracy z marką Veera.