Wakacje zbliżają się do nas wielkimi krokami. Wiele z nas ma już zaplanowany wyjazd na wymarzony urlop, więc warto pomyśleć o sobie i zadbać o wygląd, aby spędzić wspaniałe chwile podczas tych kilku dni wolnego. Fajna fryzura, zrobiony manicure i pedicure? To czas na rzęsy!

Suplementy i dieta na porost rzęs

Jeżeli planujemy zadbać o wygląd swoich rzęs bez ich sztucznego przedłużania to warto pomyśleć o suplementacji odpowiednich witamin i minerałów. Zbawienny wpływ na rzęsy mają między innymi  witaminy A, E, z grupy B, H, D, C oraz wapń, żelazo, cynk, miedź, krzem. Składniki te można suplementować w postaci tabletek lub stosując odpowiednio dobraną dietę. Powinna ona zawierać jak najwięcej owoców i warzyw, przetworów mlecznych. Dobrze zbilansowana dieta to klucz do zdrowego organizmu i pięknego wyglądu. Wybierając taką metodę wspomagającą kondycję rzęs należy pamiętać, że będzie to dość czasochłonny proces. Jeżeli chcemy, aby efekty były widoczne szybciej, były trwalsze i bardziej spektakularne to warto rozważyć stosowanie odżywki do rzęs.

Odżywka do rzęs kluczem do sukcesu

Poszukując odpowiedniego preparatu do rzęs należy sprawdzić przede wszystkim jego skład. Im jest on bardziej naturalny tym lepiej. Wszystkie dane odnośnie składu powinny być przestawione w sposób czytelny na opakowaniu produktu. Ważnym składnikiem odżywki do rzęs, który świetnie się sprawdza jest bimatoporost. Oprócz tego wartym uwagi jest również peptyd Biotinyol Tripeptide-1. Odżywką, która posiada oba te dobroczynne składniki jest https://eleverlashpoland.pl. Co więcej jest to serum do rzęs, które zostało przebadane przed dopuszczeniem produktu do sprzedaży. Ta innowacyjna formuła nie uczula, nie powoduje podrażnień i można ją z powodzeniem stosować przez długi czas. To idealny środek, który pozwoli Ci zrezygnować ze sztucznych rzęs i cieszyć się naturalnym pięknem Twoich oczu. Już po dwóch tygodniach od rozpoczęcia kuracji będą widoczne pierwsze efekty. Po 6 tygodniach nie poznasz swoich rzęs. Staną się długie, pogrubione i po prostu piękniejsze!

Piękne rzęsy bez makijażu każdego dnia!

Do urlopu jeszcze chwila. Wypróbuj więc sprawdzoną i skuteczną odżywkę do rzęs. Przekonaj się, jak pięknie mogą wyglądać Twoje oczy bez makijażu. Bez względu na to, czy spędzasz aktywnie urlop wędrując po górach, czy wybierasz błogi odpoczynek nad morzem. To preparat dla Ciebie. Nie uczula, nie wywołuje podrażnień tylko świetnie odżywia i sprawia, że rzęsy wyglądają świetnie, jak nigdy dotąd.

artykuł we współpracy z Elever Lash Poland