Internetowe second handy -sposób życia #zerowaste czy #lesswaste staje się coraz bardziej popularny.

Co za tym idzie wielu z nas stara się produkować jak najmniej śmieci, w ten sposób dbać o środowisko. Poza ograniczeniem odpadów za zero waste idzie odnawianie i wykorzystywanie ponownie rzeczy.

W ten nurt wpisują się zakupy z drugiej ręki czyli internetowe second handy

Ponowne dawanie życia niechcianym rzeczom przez jednych, a bardzo potrzebnych innym. Takie mamy czasy, że moda zmienia się szybko tak szybko jak pędzi świat. Chcąc być na topie i nadążać za modą kupujemy.

Na ratunek przychodzą internetowe second handy. Jest to fajna alternatywa dla osób, których szperanie w ciuchlandach przyprawia o ból głowy. Zakupy w second handach on-line pozwalają zadbać o naszą planetę, a także wyszukać jedyne w swoim rodzaju rzeczy dbając o budżet kupujących.

Poniżej zestawienie internetowych sklepów z używaną odzieżą.

MISHMASHCLOTHING.PL

W sklepie znajdziesz rzeczy dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Sukienki, koszule, spodnie… Wszystkie rzeczy są dobrze opisane i sfotografowane. Masz możliwość zrobienia rezerwacji na rzeczy, które cię interesują.

KWIETNA.COM

Rzeczy są starannie wyselekcjonowane. Śledząc na bieżąco można trafić na ciekawe promocje. Wchodząc na stronę od razu rzuca się w oczy informacja o najbliższym terminie dostawy, a kto para się zakupami w lumpeksach wie, że to dane na wagę złota. 

SOMAVINTAGESTORE.COM

Jesteś fanem ubrań z lat 80. i 90., to miejsce dla ciebie. Oczywiście poza dobrze wyszukanymi rzeczami z tych dekad jest także inna odzież. 

KLUNKEN.PL

W sieci są miejsca gdzie nie tylko kupisz ale też sprzedasz rzeczy vintage. Właśnie takim miejscem jest klunken.pl. Ubrania sprzedawane na klunken.pl są starannie wyselekcjonowane, sfotografowane i opisane.

CHOSENBY.EU

Na chodenby.eu jest „tak jakby luksusowo”. W sklepie znajdziesz rzeczy z drugiej ręki luksusowych marek. Rzeczy możesz kupować, ale także możesz coś sprzedać. Zanim dana rzecz trafi na stronę jest skrupulatnie sprawdzana pod względem autentyczności oraz zgodności z opisem.