Wygodny minimalizm, tak definiujemy wysokiej jakości produkty MODISH. Nominacja Influencer’s Top 2020 dla kompletu dresowego MODISH.

Nasze komplety dresowe szyjemy z wysokogatunkowych materiałów produkowanych w Polsce.
Klasyczny, prosty model bluzy oraz spodni zapewnia wygodę oraz komfort noszenia.
Bluza zakończona ściągaczem na dekolcie oraz rękawach.
Spodnie w pasie mają wszytą elastyczną gumę oraz dodatkowo regulowane są sznurkiem.
Długie nogawki zakończone ściągaczem, po bokach kieszenie.

Ten model mamy dostępny w kilku kolorach. Rozmiary S,M,L,XL ale klientki mają możliwość dobierania rozmiaru bluzy i spodni indywidualnie, bo często gęsto jest z tym problem:-) 

Jako polska marka odzieżowa skupiliśmy uwagę na świadomej produkcji w duchu slow fashion w oparciu o pozytywne relacje z naszymi klientami, dostawcami i wykonawcami.

Działamy współpracując z zaprzyjaźnioną szwalnią z użyciem wyłącznie certyfikowanych materiałów.

Modish

Chcemy mieć pewność, że żadne składniki chemiczne, które szkodzą Twojemu zdrowiu, nie znajdują się w produktach Modish, dlatego wybieramy certyfikację OEXO – TEX Standard 100.

Wierzymy, że te działania sprzyjają budowaniu marki w duchu zrównoważonej produkcji, co jest bliskie naszym poglądom skupionym zarówno na ekologii, jak i drugim człowieku.

Kolejny aspekt to ponadczasowość. Dbamy o to, aby projekty, które tworzymy były odporne na zmieniające się trendy, aby raz kupiony produkt, mógł być noszony zawsze wtedy, kiedy chcesz.

Nasz asortyment poza ponadczasowym minimalizmem jest dostępny w stałej kapsułowej kolekcji, co oznacza, że dobieramy kolory i ich odcienie, tak, aby w każdym zestawieniu ze sobą współgrały.

Dzięki temu, możemy nadać nowy ton ulubionej części garderoby.

Budując relacje, lubimy tworzyć z Wami dialog, a ten przejawia się także pod hasztagiem #modishpl ,gdzie może podglądać Wasze stylizacje,które stanowią dla nas inspirację dla kolejnych akcesoriów i kolekcji.