Firma BiFIX wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i konsumentów – wprowadza do obrotu serie herbatek owocowo – ziołowych, które podążają za trendami obecnie panującymi w Polsce.

Lubimy takie produkty. Tym bardziej witamy markę BiFIX w 4 edycji Plebiscytu Influencer’s TOP

Nowa seria herbatek owocowo – ziołowych charakteryzuje się doskonałym składem. Mieszanki zawierają jedynie naturalne składniki – zioła, owoce oraz witaminy. Zioła oraz owoce wykorzystywane do produkcji herbatek funkcjonalnych zbierane są z największą starannością i suszone w niskich temperaturach, co pozwala na zachowanie niesamowitego aromatu i smaku wpływających na ostateczną bardzo wysoką ocenę konsumenta danego wyrobu gotowego.

Składniki: Pokrzywa, mięta, trawa cytrynowa, herbata zielona, owoc dzikiej róży, owoc czarnej porzeczki, skórka pomarańczy, imbir, ostropest, mniszek lekarski, aromat naturalny marakuja, witamina C

BiFIX Herbatka ziołowo – owocowa Detox to wyrób stworzony z myślą o osobach pragnących oczyszczenia. Herbatka ta stanowi mieszankę ziół i herbaty zielonej o idealnych właściwościach, które świetnie wpływają na końcowy charakter tego produktu. To połączenie przyjemnego z pożytecznym: pyszny smak herbaty zielonej w połączeniu z nutą trawy cytrynowej oraz skórki pomarańczy i innych ziół, która nada dość wyrazisty i niepowtarzalny smak powodujący, że konsument będzie z chęcią powracał do tego produktu.

Pokrzywa i mięta doskonale wpłyną na pracę układu trawiennego. Pokrzywa doskonale uzupełni niedobory wielu składników. Sama pozytywnie oddziałuje na włosy i paznokcie, jest źródłem wielu witamin takich jak na przykład witamina C, E i K, ale również zawiera fosfor, krzem czy wapń. Doskonale wpływa na oczyszczenie organizmu z toksyn – oczyszcza wątrobę, trzustkę czy żołądek. Napar z pokrzywy można również stosować podobnie, jak mięte zawartą w herbatce BiFIX Detox na problemy z układem pokarmowy oraz wszystkie procesy z nim związane. Również zielona herbata zawarta w produkcie ma wyjątkowe właściwości, ponieważ pomaga w kontroli masy ciała, a dodatkowo wspomaga metabolizm tłuszczów. Bogata w katechiny, dzięki którym posiada właściwości odchudzające wpływa korzystnie na redukcje tkanki tłuszczowej. Ponadto zielona herbata zwiększa aktywność niektórych enzymów biorących udział w procesie trawienia oraz korzystnie wpływa na metabolizm wątrobowy, nasila termogenezę i przyśpiesza utlenianie tłuszczów.

Dodatek owoców, ostropestu, mniszka i imbiru wpływa na niepowtarzalny smak i charakter herbatki oraz wiele innych korzystnych właściwości całego naparu sporządzonego z mieszanki BiFIX Detox.

Artykuł powstał we współpracy z marką BiFIX