All Right jest szkołą języka angielskiego online, dzięki której dzieci i ich rodzice zakochują się w angielskim od 2017 roku. Szkoła działa w Rosji, na Ukrainie, w Polsce, Hiszpanii, Włoszech i Niemczech.

Z pomocą All Right dziecko w pełni angażuje się w proces nauki, ponieważ jest żywa i interaktywna, pełna zabawy i interesujących zadań, zabawnych postaci z bajek, ekscytujących gier, przekazywana przez charyzmatycznych nauczycieli, którzy łatwo nawiązują kontakt z dziećmi.

Witamy w Plebiscycie Influencer’s TOP szkołę języka angielskiego online All Right. Dla dzieci już od 4 roku.

Dlaczego pokochasz naukę w All Right?

Wiemy, jak cenny jest czas rodziców, dlatego stworzyliśmy najlepsze warunki do nauki. Szkoła online pozwala na uczenie się w każdym miejscu, gdzie mamy dostęp do Internetu. Nie musisz wozić dzieci na lekcje, stać w korkach, czekać na korytarzu, żeby odebrać malucha po zajęciach. Wyjeżdżasz za miasto, gdzie nie będziesz mieć dostępu do komputera? Żaden problem – możesz wziąć udział w lekcji na tablecie lub telefonie.

Sprawdzanie pracy domowej również nie będzie wymagało od Ciebie żadnego wysiłku, ponieważ inteligentna platforma e-learningowa zrobi to za Ciebie.

Rezerwacja zajęć jest bardzo prosta, zrobisz to zarówno na komputerze, jak i w aplikacji, a automatyczne powiadomienia nie pozwolą Ci zapomnieć o nadchodzącej lekcji. Masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy? Administratorzy szkoły pozostają do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu pod telefonem, na czacie i mailu oraz w social media.

 Pomagamy wybrać najlepszego nauczyciela dla Twojego dziecka

W szkole All Right nauczyciele dobierani są indywidualnie do każdego ucznia. Zwracamy uwagę na wiek dziecka, jego hobby, preferowane godziny lekcji. Dysponujemy bogatą bazą doświadczonych lektorów, którzy szybko łapią dobry kontakt z najmłodszymi i potrafią wciągnąć dzieci do nauki. Powiedz nam, jakie są Twoje oczekiwania, a znajdziemy odpowiedniego nauczyciela. Możesz także zrobić to sam – krótka prezentacja video na profilu każdego lektora ułatwi Ci zadanie. Uczymy również dorosłych. Potrzebujesz przygotowania do międzynarodowego egzaminu? A może zależy Ci na popracowaniu nad brytyjskim akcentem z native speakerem z Wielkiej Brytanii? Chcesz poznać specjalistyczne słownictwo z zakresu medycyny, biznesu lub inżynierii? Nie ma problemu 🙂

Nie zmuszamy dzieci do nauki, zamiast tego angażujemy je w ten proces. Chcemy, żeby był dla nich atrakcyjny i sprawiał radość.

Nasi metodycy opracowali program, w którym nie ma wkuwania na pamięć, brakuje długich, nudnych tekstów oraz wielkiej, skomplikowanej tabelki z angielskimi czasami. Lekcje na naszej platformie to fascynująca podróż w świat języka wraz z sympatycznym liskiem Charliem. Twoje dziecko będzie rysować, oglądać filmiki, śpiewać piosenki, zaznaczać, grać i czerpać przyjemność z nauki.

Każdemu uczniowi szkoła zapewnia również bezpłatne lekcje w klubach konwersacyjnych, dzięki którym łatwo przełamać barierę językową. Tematy klubów są bardzo zróżnicowane – chcesz pośpiewać po angielsku z native speakerem? A może wolisz rękodzieło lub rozmowę na temat najpopularniejszych gier lub filmów? Możesz zapisać się na zajęcia, na których będzie omawiany interesujący Cię temat.

Artykuł powstał we współpracy z marką All Right.