Marka JELP od prawie 30 lat cieszy się nieskazitelną opinią wśród rodziców, alergików i osób dbających nie tylko o swoją skórę, ale i stan wód gruntowych. Właśnie została nominowana w plebisycie Influencer’s Top 2020 z produktem hipoalergiczny proszek do prania Jelp.

JELP to marka hipoalergicznych środków piorących, którą doceniają klienci i specjaliści – otrzymała niezliczoną ilość nagród i pozytywnych opinii, w tym głównie ze środowisk medycznych. To nie tylko hipoalergiczne środki do prania – to gwarancja bezpieczeństwa.

CO WYRÓŻNIA PRODUKTY MARKI JELP?

To pieczołowicie dobrane składniki, tworzące specjalistyczną recepturę neutralną dla wrażliwej skóry. Gwarantują ochronę skóry noworodków, niemowląt, dzieci oraz alergików.

Nie uczulają i nie powodują podrażnień – są hipoalergiczne. Są rekomendowane przez Instytut Matki i Dziecka oraz Polskie Towarzystwo Położnych

Nie zawierają szkodliwej chemii – są całkowicie pozbawione tego, co niebezpieczne dla skóry i środowiska. Są bardzo wydajne – z jednego opakowania można zrobić więcej prań. Jedno pranie to tylko 80g proszku.

Zapewniają higieniczną czystość każdego prania już w 30˚C. Są całkowicie biodegradowalne = przyjazne dla środowiska.

Marka Jelp ma duńskie korzenie

Do najważniejszych wartości w Skandynawii można zaliczyć rodzinną tradycję, bezpieczeństwo, wysokie standardy oraz jakość. To styl życia, gdzie poszanowanie środowiska naturalnego jest równe dobru i potrzebom człowieka.  Skandynawskie produkty wyróżnia wysoka jakość, bezpieczeństwo użytkowania i proekologiczne działanie na rzecz środowiska.

W Danii promuje się przemyślane podejście do zakupów i dostrzeganie szerszej perspektywy stosowanych codziennie produktów – ich oddziaływanie na zdrowie i otoczenie.

artykuł we współpracy z marką Jelp