Dr Duda to znana i ceniona marka. Jeden ze zwycięzców poprzedniej edycji plebiscytu ponownie nominowany w jesiennej edycji tym razem z produktem peeling borowinowy.

Poniżej niezbędne informacje na temat nominowanego produktu.

Podstawowe zadania preperatu to: mikrozłuszczenie naskórka, regeneracja, ujędrnienie.

Mikrozłuszczający peeling borowinowy oparty jest głównie na składnikach pochodzenia naturalnego z bardzo delikatnym pudrem peelingującym ze zmielonych łupin z oliwek przeznaczony jest do mycia i pielęgnacji całego ciała oraz dla wszystkich rodzajów skóry. 

Głęboko oczyszcza poprzez usunięcie martwego naskórka, pobudza metabolizm i procesy energetyczne naskórka. Dzięki obecności składników pochodzenia naturalnego, które współdziałają ze sobą wzajemnie przenikając się swoimi właściwościami biologicznymi skóra staje się gładka, nawilżona, odżywiona i ujędrniona. 

Stanowi idealne uzupełnienie pielęgnacji w walce z cellulitem (pomarańczową skórką). Szczególnie polecany dla skóry zanieczyszczonej z wysuszonym i łuszczącym się naskórkiem oraz o zmniejszonej jędrności. 

Z powodzeniem może być stosowany również do oczyszczania twarzy ze względu na jego delikatna i lekka konsystencję. 

Sposób użycia:

na zwilżone ciało nanieść peeling borowinowy i masować okrężnymi ruchami ku górze ciała, a następnie spłukać wodą. W celu wzmocnienia efektu poprawy kondycji skóry zmyj ciało Borowinowym żelem pod prysznic marki “Dr Duda”.

artykuł powstał we współpracy z marką Dr Duda