Mata edukacyjna dla dziecka z aplikacjami AMY 3D Collage – nominacja Influencer’s Top 2020 !

Mata edukacyjna AMY z aplikacjami 3D towarzyszy Twojemu Maluszkowi przez wiele lat od pierwszych dni po narodzeniu. Dzięki wypełnieniu ociepliną BabySoft jest niezwykle mięciutka, co sprawia, że podczas leżenia na brzuszku lub na pleckach Maluszek czuje się niezwykle komfortowo i bezpiecznie. 

Multistrukturalna mata to również doskonała przestrzeń do zabawy i poznawania otaczającego świata, stworzona właśnie po to, aby wesprzeć zdrowy rozwój Twojego dziecka.

Dzięki kolorowym aplikacjom 3D i różnym strukturom materiałów Maluszek rozwija zmysły dotyku i wzroku. Ruchome aplikacje służą do ćwiczeń odruchu chwytania, wzbudzają w Maluszku ciekawość poznawania. Mata edukacyjna rozwija również koordynację wzrokowo-ruchową, jest pierwszym, niezwykle istotnym miejscem odkrywania świata. 

Mata jest również doskonały miejscem do nauki raczkowania.

W późniejszym etapie, gdy nasz Maluszek nauczy się już siedzieć i chodzić, mata stanie się jego bezpieczną przestrzenią do nauki i zabawy.

Sprawdza się ona doskonale podczas wspólnego czytania książeczek i opowiadania bajek. Dodatkowo, kolorowe aplikacje w kształcie zwierzątek pobudzają kreatywność dziecka przy samodzielnej zabawie.

Dodatkową zaletą maty AMY 3D Collage jest wielofunkcyjne opakowanie w formie filcowej ekotorby wielokrotnego użytku, do wykorzystania jako praktyczna torba zakupowa lub plażowa. 

Producent: Amy Wymiary: 100x80cm https://amy.com.pl