Oferowane przez Tanexpert produkty marki MineTan charakteryzują się nie tylko rynkową innowacyjnością, ale gwarantują też niesamowite, błyskawiczne rezultaty. Na tle konkurencji wyróżnia je zarówno znakomita jakość, jak i właśnie prędkość działania, czyli dla wielu Klientów temat absolutnie kluczowy. Fakty są bowiem takie, że stosowanie tych wyjątkowych preparatów sprawia, że widoczne efekty są odczuwalne już w trakcie pierwszej godziny po aplikacji. Marka została nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z produktem MineTan Coconut Water – Pianka Samoopalająca 200 ml.

Wartość produktów, które marka oferuje ma odzwierciedlenie także w ich jakości. Preparaty zapewniają w pełni naturalny odcień skóry, nie pozostawiając przy okazji nieestetycznych, pomarańczowych przebarwień. Zróżnicowany i bogaty wachlarz odcieni sprawia natomiast, że dopasowanie idealnego koloru do konkretnego typu skóry nie będzie stanowiło nawet najmniejszego problemu.

MineTan Coconut Water – Pianka Samoopalająca 200 ml

Pierwsze na świecie pianki samoopalające z wodą kokosową, oferujące niepowtarzalny brązujący efekt wspomagany przez antyoksydanty, które przywracają nawilżenie skóry, jednocześnie ją odżywiając. Lekka formuła szybko się wchłania i zachowuje odpowiedni poziom wilgoci, podczas gdy niezbędne kwasy tłuszczowe z kokosów łagodzą suche miejsca, a także poprawiają fakturę i kolor skóry. Dodatkowe nawilżenie odżywia skórę, dzięki czemu samoopalacz działa jak naturalny balsam nawilżający, jednocześnie zapewniając głęboką, ciemnobrązową opaleniznę w ciągu zaledwie 1 godziny. Dla wyraźnego efektu należy trzymać kosmetyk na ciele minimum 3 godziny. 

artykuł we współpracy z Tanexpert