Wygodne, przykuwające uwagę i jednocześnie bez zadęcia – taka jest płaszczobluza z linii MKTP KIDS.

W końcu same byłyśmy dziećmi i doskonale pamiętamy, że dzieciństwo to wcale nie jest taka prosta sprawa. Bo siniaki, bo psoty, bo kolejne drzewa do zdobycia, wreszcie pierwszy dzień w szkole – ciągle dzieje się coś ważnego, a to wymaga odpowiedniego przygotowania, także garderoby. Tak właśnie powstała linia bestsellerów dedykowana Małym i Większym Łobuziakom.Płaszczobluzy są właśnie jednym z nich!

W wersji mini są uniwersalne i uniseksowe – bez skrępowania mogą je nosić chłopcy i dziewczynki z takim samym, świetnym efektem końcowym.

Co więcej, ich dłuższy, nieco oversizowy krój sprzyja beztroskim chwilom, kiedy dzieciaki biegają, skaczą i przeżywają kolejne przygody, zdecydowanie nie krępując ruchów. Zapinane na suwak, pozwalają szczelnie otulić zmarzlucha, chroniąc przed największymi kaprysami pogody.

Elementem różniącym płaszcz-bluza kids od wersji dla dorosłych jest wykończenie rękawów, dla dzieci wszyte zostały ściągacze, które przedłużą żywotność ubrania, pozwalając z łatwością podwinąć rękaw bez utraty fasonu.

Materiał i wykończenie pozostały bez zmian – najwyższej jakości, oddychająca bawełna z delikatną domieszką elastanu.

Kolory dają spore pole do manewru i jest z czego wybierać! Jak zawsze nie brakuje praktycznych i uniwersalnych odcieni, ale też można zaszaleć i wybrać cytrynę czy militarną zieleń.

Warto przypomnieć, że każdy z produktów jest szyty w Polsce przy poszanowaniu zasad zrównoważonego rozwoju.