Jak mawiał mistrz jogi BKS Iyengar „Twoje ciało jest w przeszłości. Twój umysł w przyszłości. W jodze łączą się razem w teraźniejszości.” Marka Spokey została po nominowana w plebiscycie Influencer’s Top 2020 z zestawem jogowym!

Zestaw jogowy Spokey został stworzony z myślą o bycie tu i teraz. Pracy z ciałem, harmonii, relaksie oraz niezwykle przyjemnej i komfortowej praktyce. Naturalny korek z którego zostały wykonane produkty jest bardzo miły w dotyku, lekki, nie uczula, jest bardzo odporny na ścieranie, zachowując tym samym bardzo dużą trwałość. Produkty zostały ozdobione grafiką pięknej mandali, która symbolizuje nasz rozwój duchowy oraz piękno istnienia i jedność ze wszechświatem.

W zestawie znajdują się:

  • Mata korkowa SAVASANA – zapewnia doskonałą przyczepność, nie uczula oraz posiada właściwości antybakteryjne. Jest bardzo łatwa w pielęgnacji.
  • Kostka korkowa NIDRA – jest niezwykle pomocna podczas praktyki osób początkujących jak i zaawansowanych. Służy jako podpora, umożliwia pełniejsze wykonanie zaawansowanych asan, dzięki czemu zwiększa komfort praktyki.
  • Koło korkowe CZAKRA – będzie bardzo pomocne w otwarciu klatki piersiowej. Pomoże w wykonaniu wygięć do tyłu, pozycji rozciągających oraz rozluźniających.

artykuł powstał we współpracy z marką Spokey